Obserwuj w Google News

Zenek Martyniuk ma bardzo rzadki talent. Niewiele osób ma takie zdolności

2 min. czytania
15.04.2023 19:47
Zareaguj Reakcja

Disco polo można lubić albo nienawidzić, ale Zenkowi Martyniukowi nie można odebrać jednego – wie, jak pociągnąć za sobą tłumy. Wokalista zespołu Akcent doskonale wie, jak stworzyć hit, ale okazuje się, że ma jeszcze inny talent. Dlaczego przez lata go ukrywał? 

Zenek Martyniuk ma bardzo rzadki talent. Niewiele osób ma takie zdolności
fot. Paweł Murzyn/East News

Refren hitu „Przez twe oczy zielone” potrafi zanucić nawet ten, kto mówi, że nie znosi disco polo. Zenek Martyniuk potrafi skomponować chwytliwe hity, co przyniosło mu ogromną popularność. Muzyk świetnie radzi sobie również w kwestiach finansowych. Z wyliczeń Magazynu Przedsiębiorcy wynika że, jego roczne zarobki mogą sięgać nawet 7,5 miliona złotych.

Zobacz też:  Danuta Martyniuk o planach ślubnych syna. Zenek nawet nie wiedział o zaręczynach

Zenek Martyniuk przez lata ukrywał swój talent

Zenek Martyniuk na scenie występuje od 30 lat i jak się okazuje, potrafi swoje hity zaśpiewać w kilku innych językach. Jak donosi portal Jastrząb Post, muzyk jest poliglotą. - Jestem przepełniony wschodnią melodyjnością – wyznał na jednej z imprez.

Martyniuk miał na myśli to, że ma słabość do języków wschodnich. Nauczył się więc ukraińskiego, białoruskiego, rosyjskiego i romskiego, w których podobno swobodnie się porozumiewa.

Redakcja poleca

Danuta Martyniuk również zdradziła swój sekret

Żona Zenka również nieco bardziej otworzyła się przed fanami. Dawno niewidziana Danuta Martyniuk na jednej z imprez pokazała się w zupełnie nowej odsłonie. Okazało się, że wszystko to zasługa medycyny estetycznej. 56-latka nie próbowała nikomu wmówić, że zmiany zawdzięcza katorżniczym ćwiczeniom i restrykcyjnym dietom.

Żona króla disco polo przyznała, że przeszła operację nosa. Zdecydowała się również na lifting i nie ukrywa, że ma w planach odwiedzić klinikę jeszcze kilka razy. Danuta Martyniuk podkreśla jednak, że w kwestii medycyny estetycznej stara się zachować umiar. Jak przyznała – nie chce wyglądać „sztucznie”. Całość metamorfozy ma dopełniać dieta. Martyniuk zdradziła, że dzięki eliminacji trzech produktów dziś wchodzi nawet w rozmiar XS.

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News