Obserwuj w Google News

Daniel Martyniuk wściekł się na wyrok i naubliżał sędzi. Kompletnie się nie hamował!

2 min. czytania
09.12.2021 17:33
Zareaguj Reakcja

Daniel Martyniuk nie uzyskał w sądzie tego, co chciał. Po rozprawie rozżalony syn Zenka Martyniuka dał upust swoim emocjom na Instagramie, gdzie nie przebierając w słowach, napisał, co myśli o sędzi, która wydała wyrok. 

Daniel Martyniuk
fot. Instagram:@daniel_martyniuk

Sąd w Białymstoku nie złagodził wyroku w sprawie Daniela Martyniuka. Syn Zenka bezskutecznie próbował walczyć o przywrócenie mu prawa jazdy, argumentując, że bez dokumentów nie będzie w stanie spełniać obowiązku rodzicielskiego wobec dwuletniej córki, która mieszka z byłą żoną w Wielkopolsce. Korzystanie z pociągów nie jest mi na rękę, zwłaszcza w czasie pandemii - mówił w sądzie Martyniuk. 

Białostockiego sądu nie przekonały także zapewnienia o rzekomej poprawie zachowania 32-latka, poświadczanej przez sławnego ojca na łamach tabloidów. Wyrok nie został złagodzony, a Martyniuk usłyszał, że "kwalifikacja prawna czynów i przyjęty przez sąd rejonowy tzw. zbieg przestępstw był prawidłowy, wyrok jest sprawiedliwy i uczciwy". - Sąd odwoławczy absolutnie nie widzi tutaj rażącej niewspółmierności kary, kary niesprawiedliwej - podkreśliła w uzasadnieniu sędzia Marzanna Chojnowska.

Redakcja poleca

Daniel Martyniuk skomentował wyrok. Syn Zenka obraził sędzię

Po rozprawie Martyniuk tradycyjnie zamieścił wpis na Instastories, gdzie w swoim stylu odreagował po niekorzystnym wyroku. 32-latek wstawił zdjęcie zniszczonych mebli z wulgarnym wpisem odnoszącym się do białostockiej sędzi. 

Z pozdrowieniami dla tych, co myślą, że sterują prawem, a tak naprawdę są niczym i brakuje im w życiu chłopa. Wydając niesprawiedliwy wyrok, który prawdopodobnie został wydany przez czystą niechęć do drugiego człowieka i zazdrość chęci posiadania - uważa Martyniuk. 

6 lat to cię twój chłop robił i nie zrobił, gdyż stwierdził, że takie barachło nie ma uczuć i nawet nie ma co kontynuować. Pilnuj swojego życia, a nie ocenisz innych, chamie. Won pedałówo co się masz za Boga - grzmiał w kolejnych slajdach. 

Wpisy wkrótce zniknęły z relacji Daniela. Syn Zenka otrzymał wiadomość od administratorów, że naruszył zasady społeczności serwisu, ale był tak wzburzony, że nawet i tego nie pozostawił bez komentarza... 

Proszę o usunięcie konta skoro jesteście cenzorami - odburknął adminom w kolejnym wpisie. 

DANIELd
fot. Instastories:@daniel_martyniuk
daniel me
fot. Instastories:@daniel_martyniuk
dfg
fot. Instastories:@daniel_martyniuk
Oto 10 gwiazd, które trafiły do więzienia [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. Andrew F. Kazmierski / Shutterstock.com