Obserwuj w Google News

Danuta Martyniuk o planach ślubnych syna. Zenek nawet nie wiedział o zaręczynach

3 min. czytania
13.04.2023 10:21

Danuta Martyniuk wyszła na salony, a tam w rozmowie z mediami zaktualizowała sytuację swojego rodu. Opowiedziała między innymi o relacjach z byłą synową i o tym, jak dogaduje się z nową kandydatką na to miejsce. Gotowa na kolejny huczny ślub?

Danuta Martyniuk o planach ślubnych syna. Znowu wyda miliony na wesele?
fot. Artur Zawadzki/Paweł Nowak East News

Daniel Martyniuk zaistniał w show-biznesie nie tylko jako syn króla disco-polo, ale przede wszystkim jako skandalista. Po głośnym, medialnym ślubie młody Martyniuk równie głośno i medialnie się rozwodził. Kontrowersyjnymi aktualnościami ze swojego życia dzielił się w social mediach, co nie najlepiej odbiło się na jego karierze ( podobnie jak i łamanie zakazu prowadzenia samochodów czy przygody z narkotykami w tle). Okazuje się, że mężczyzna myśli już o kolejnym ślubie. Rodzice zadowoleni, jak za pierwszym razem?

Zobacz też:  Syn Zenka Martyniuka weźmie kolejny ślub. Tym razem na warunkach rodziców

Danuta Martyniuk o planach ślubnych Daniela

Daniel Martyniuk wciąż jest aktywny w mediach społecznościowych, a z jego profilu możemy się dowiedzieć, że związał się z Faustyną - znajomą sprzed lat. Kobieta pochwaliła się niedawno, że powiedziała Danielowi „tak” i przyjęła zaręczyny, podzieliła się również wizją planowanej ceremonii ślubnej. Co na to rodzice mężczyzny? Czy i tym razem zafundują synowi wesele za miliony?

- Ja nawet nie wiem, że Daniel się zaręczył. Czy jestem zadowolony? Nawet nie wiem, jak to komentować – przyznał chłodno Zenek Martyniuk dla „Twojego Imperium”. - Daniel jest dorosłym człowiekiem, a ja i żona nie wnikamy w jego wybory życiowe. Jak sobie pościele, tak się wyśpi – skwitował.

Okazuje się, że Danuta Martyniuk również nieszczególnie pała ekscytacją do kolejnych zaślubin swojego jedynaka.

- Jeszcze nie ma żadnych przygotowań. Nic mi nie wiadomo. Nie myślę o stylizacji weselnej, bo jeszcze nic nie wiem. Były jakieś tam rozmowy, były zaręczyny, ale o weselu, to nikt nic nie wspominał. Skąd te plotki takie wyszły, to nie mam pojęcia – przyznała w rozmowie z Jastrząb Post.

Redakcja poleca

Warto wspomnieć, że o ślubnych planach mówiła prasie sama wybranka Daniela. Na łamach „Twojego Imperium” Faustyna zaznaczyła też, że sama może ponieść koszta imprezy.

- Jeśli zdecydujemy powiedzieć sobie „tak”, to nie zamierzam rezygnować z ceremonii. Jestem panną. Nie będę pozbawiać się podkreślenia ważności i uroku zaślubin. Impreza weselna nie jest dla nas priorytetem. O wiele ważniejsze jest świadome przyrzeczenie i życie, które jest po nim. Ale nawet jeśli… ja pracuję, do tego zawsze mogę liczyć na wsparcie moich rodziców: czy to duchowe, czy materialne, za co jestem im ogromnie wdzięczna. Pochodzę z rodziny adwokacko-medycznej i zostały mi wpojone takie wartości, jak odpowiedzialność za siebie czy bliską osobę.

Danuta Martyniuk o relacjach z byłą synową

Żona króla disco-polo nie rozwodziła się na temat relacji z kandydatką na nową synową. Zdradziła jedynie, że „wszystko jest ok”. A jak wygląda jej kontakt z matką jej wnuczki? W rozmowie z Jastrząb Post Danuta Martyniuk przyznała, że teraz z byłą żoną syna dogaduje się znacznie lepiej. - Wiadomo, że był cięższy okres, ale to było pod wpływem głupich emocji. Później człowiek tego bardzo żałuje – dodała.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl