Obserwuj w Google News

Daniel Martyniuk uderza w byłą żonę. Został zmuszony do ślubu

2 min. czytania
25.04.2023 16:17
Zareaguj Reakcja

Daniel Martyniuk, syn jednego z największych gwiazdorów sceny disco-polo, szykuje się do ślubu. Jednak jego matka, Danuta, w jednym z ostatnich wywiadów zarzekała się, że nie wie nic o planowanej ceremonii. Daniel nie wytrzymał.

Daniel Martyniuk uderza w byłą żonę. Sprowokowały go słowa matki
fot. Anatol Chomicz/Polska Press/East News

Daniel Martyniuk ma za sobą nieudane małżeństwo z Eweliną Golczyńską. Kiedy przyrzekali sobie miłość po grobową deskę, wybranka młodego Martyniuka była w ciąży. Wszystko wskazywało na to, że syn Zenka jest na prostej drodze do szczęścia. Jednak nadzieje na to, że prędko ułoży sobie życie, okazały się płonne. Nawet narodziny dziecka nie zdołały powstrzymać rozpadu związku Daniela i Eweliny.

Po głośnym rozstaniu syn Zenona Martyniuka związał się ze swoją eks. Teraz to z nią planuje iść przez życie. Od pewnego czasu Daniel i Faustyna są narzeczeństwem.

Redakcja poleca

Daniel jest oburzony słowami Danuty Martyniuk

W niedawnym wywiadzie dla Jastrząb Post Danuta Martyniuk stwierdziła, że nie zaczęła jeszcze przygotowań do drugiej ceremonii weselnej swojego jedynego syna. Przy okazji nazwała Ewelinę Golczyńską swoją synową, co najwyraźniej nie spodobało się Danielowi.

Nie podoba mi się nazywanie Eweliny synową, bo nigdy nią tak naprawdę nie była, ani już nie będzie. Zresztą to kuriozalne mówienie tak o kimś po rozwodzie – ocenił w „Twoim Imperium” Daniel.

Młody Martyniuk skorzystał z okazji, by wbić szpilę swojej byłej żonie. Zaznaczył, że tym razem stanie na ślubnym kobiercu z własnej woli, nie ze względu na presję związaną ze zbliżającymi się narodzinami dziecka.

Teraz nie jestem zmuszany do ślubu ze względu na ciążę. Teraz to ja decyduję, że Faustyna będzie moją żoną – powiedział.

Redakcja poleca

Problemy wizerunkowe Daniela Martyniuka

33-letni Daniel Martyniuk ma burzliwą przeszłość. W 2018 roku wywołał zainteresowanie mediów, gdy został zatrzymany za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Nieco później złamał sądowy zakaz kierowania pojazdami i został skazany m.in. na dziesięć miesięcy więzienia w zawieszeniu na trzy lata.

Nie były to jedyne przypadki, w których Daniel zapewnił pożywkę mediom plotkarskim. Jego rozwód również cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Podczas rozstania z żoną syn Zenona Martyniuka nie szczędził gorzkich słów partnerce. „Fakt” donosił, że sąd orzekł rozwód z winy Daniela. Ten jednak nie okazał skruchy i zadeklarował, że nie zamierza płacić alimentów.

Źródła: RadioZET.pl/JastrzabPost.pl/Fakt.pl