Obserwuj w Google News

Matka broni Antka, Joanna Opozda zarzuca jej kłamstwo. "Sprawą zajmuje się komornik"

2 min. czytania
18.07.2022 10:40
Zareaguj Reakcja

Joanna Opozda zdementowała zapewnienia Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej w sprawie alimentów dla Vincenta. Aktorka twierdzi, że Antek Królikowski, mimo obowiązku nałożonego przez sąd, nada nie wywiązuje się z płatności. 

Joanna Opozda i Małgorzata Ostrowska-Królikowska
fot. VIPHOTO/East News, Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Joanna Opozda i Antek Królikowski znowu na wojennej ścieżce. Tym razem  poszło o odwołane chrzciny Vincenta, o których Joanna Opozda miała nie poinformować rodziny Królikowskich. Antek i jego matka mieli czekać na próżno pod kościołem. Aktorka broniła się, ujawniając SMS-y z informacją o odwołanym chrzcie. Głos w sprawę wmieszali się m.in. brat Antka Królikowskiego oraz ojciec Joanny Opozdy.

Rodzinna jatka jednak na tym się nie zakończyła, bo w kolejnych relacjach na Instastories Joanna Opozda ujawniła screen prywatnych wiadomości od kochanki Antka Królikowskiego, która miała grozić, że ją zniszczy. W dodatku aktorka postanowiła rozprawić się z rzekomo nieprawdziwymi informacjami dotyczącymi alimentów. Odniosła się do komentarza Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, która zapewniała internautów, że alimenty nie zostały jeszcze zasądzone. Mama Vincenta twierdzi jednak, że była teściowa mija się z prawdą i wyjaśniła, jak obecnie sprawy się mają. 

Redakcja poleca

Małgorzata Królikowska broni Antka ws. alimentów, Opozda zaprzecza

W kłótni z internautami gwiazda "Klanu" oberwała za wspieranie syna, który skrzywdził żonę, i uznanie jego związku z kobietą, która z nieukrywaną pogardą wypowiada się o matce jej wnuka. 

Wstyd, pani Małgorzato. Antek młody i głupi, ale pani? Jak pani może być taka podła? Za to, co wywinął syn, nie powinna pani stawać po jego stronie. Jak można było zdradzić kobietę w połogu? Zostawić ją. A teraz uchylać się do alimentów... i robić ustawki z paparazzi... wstyd - grzmieli internauci. 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska broniła się, że żadnych ustawek nie było i żaliła się, że chciałaby uczestniczyć w wychowywaniu wnuka, "ale w realu, naprawdę, a nie w medialnych gierkach". Odniosła się też do zarzutów dotyczących alimentów. 

Nie mam nic wspólnego z ustawkami i nigdy nie miałam, to pomówieniaOd alimentów nikt się nie uchyla, bo jeszcze nie zostały ustalone, to też pomówienie... przelewy zostały wysłane. Wstyd tak bezkarnie obrażać, nie znając prawdy - odpowiedziała na ataki Ostrowska-Królikowska. 

Joanna Opozda zapewne musiała śledzić, co wypisuje w komentarzach jej była teściowa, bo natychmiast opublikowała dementi odnośnie alimentów. Mama Vincenta podkreśliła, że kwotę już dawno ustalono w sądzie, a sprawa zdążyła już nawet zawędrować do komornika. 

Kolejną rzeczą, którą muszę skomentować, są nieprawdziwe informacje podawane przez Panią Małgorzatę. Antek nie płaci alimentów, więc wystąpiłam do sądu o zabezpieczenie potrzeb rodziny. Sąd przyznał alimenty, których Antek dalej nie płaci, więc aktualnie sprawą zajmuje się komornik - wyjaśniła Joanna Opozda.

Antek Królikowski na razie nie ustosunkował się do zarzutów matki Vincenta. 

123
fot. Instastories:@asiaopozda
Najkrótsze małżeństwa polskich gwiazd
7 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News Jan Bielecki/East News