Obserwuj w Google News

Krzysztof Rutkowski pozwala dziecku łamać prawo? Pokazał nagranie w sieci

2 min. czytania
15.09.2023 14:17
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Rutkowski wybrał się niedawno na rodzinne grzybobranie. Detektyw podzielił się w sieci nagraniem z lasu, na którym jego syn w wariackim nastroju dopuszcza się szkodnictwa leśnego. Niewinna zabawa Juniora mogłaby kosztować jego rodziców mandat.

Krzysztof Rutkowski pozwala dziecku łamać prawo? Pokazał nagranie w sieci
fot. Instagram @detektywkrzysztofrutkowski

Krzysztof Rutkowski to obecnie jeden z najpopularniejszych detektywów w kraju. Sam jednak doskonale odnajduje się również w rodzimym show-biznesie. Właściciel kanciastej fryzury i kilku czapek z napisem „Icon” w 2022 roku miał okazję powywijać na parkiecie w „ Tańcu z Gwiazdami”. Detektyw nie zagrzał tam miejsca na długo, bo z produkcją pożegnał się już w drugim odcinku.

Redakcja poleca

Rutkowski znany jest w mediach również z tego, że okazjonalnie chwali się swoim ekstrawaganckim życiem prywatnym. Wraz z żoną Mają, regularnie urządzają synowi wystawne imprezy urodzinowe, na których nawet raz pojawili się uzbrojeni agenci.

Rodzice Krzysztofa Juniora bardzo dbają o to, aby ich pierworodny żył sobie jak pączek w maśle. Detektyw zawiózł go do szkoły opancerzonym wozem, na co nie mogą pozwolić sobie inne dzieci w jego wieku.

Syn Krzysztofa Rutkowskiego złamał prawo. Rodzice pokazali nagranie w sieci

Okazuje się także, że syn Rutkowskiego jest tak rozpieszczany, że może pozwolić sobie na łamanie artykułów z Kodeksu wykroczeń. Celebryci udali się niedawno na rodzinne grzybobranie, gdzie Junior dopuścił się nagannego czynu. Ten został udokumentowany przez jego ojca, który opublikował nagranie w mediach społecznościowych.

- Pokaż się Krzysiu – mówiła w nagraniu Maja Rutkowski. - Ładną mam tata fryzurę? Od tej natury mi taka urosła – pytał rozweselony Junior z kępką mchu na głowie.

Syn Krzysztofa Rutkowskiego łamie prawo
fot. Instagram @detektywkrzysztofrutkowski

Senior nie odpowiedział na pytania Krzysia. Mógłby jednak odpowiedzieć na zgoła inne pytanie – dlaczego pozwolił dziecku na niszczenie leśnego środowiska. Czyn, którego dopuścił się Junior, jest karany naganą bądź grzywną do 250 złotych na postawie Art. 153. Kodeksu wykroczeń. Choć inni mogliby ją dotkliwie odczuć, dla samego Krzysztofa Rutkowskiego kwota taka, to jak splunąć.

Nie przegap
10 polskich gwiazd które miały poważne problemy z prawem
10 Zobacz galerię
fot. Mateusz Jagielski/East News, VIPHOTO/East News, ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News