Obserwuj w Google News

Monika Richardson śmieje się z Kasi Cichopek? Napisała szyderczy komentarz

2 min. czytania
15.09.2023 10:55

Monika Richardson kilka dni temu podzieliła się z fanami wielkimi wieściami. Dziennikarka rozwiodła się ze Zbigniewem Zamachowskim, z którym opublikowała zdjęcie. W komentarzach pojawił się jednak nietypowy wpis, w którym Richardson ni stąd, ni zowąd zaszydziła z Kasi Cichopek. O co poszło?

Monika Richardson śmieje się z Kasi Cichopek? Napisała szyderczy komentarz
fot. Instagram @monikarichardson

Monika Richardson od dłuższego czasu nie może narzekać na brak zainteresowania mediów. Była gwiazda TVP jakiś czas temu zafundowała sobie fryzjerską metamorfozę, przez co skończyła z fioletową czupryną. Potem znów zmieniła kolor włosów, przyznając w dodatku, że nie wyklucza obcięcia się na łyso. Kolorowe rewelacje w jej życiu zwieńczyło sfinalizowanie rozwodu ze Zbigniewem Zamachowskim, którego poślubiła jeszcze w 2014 roku.

Redakcja poleca

Monika Richardson rozwiodła się ze Zbigniewem Zamachowskim

Związek tych dwojga swego czasu robił prawdziwą furorę w mediach. Po kilku latach okazało się jednak, że małżonkowie nie byli dla siebie stworzeni. Richardson (de domo Pietkiewicz, tertio voto Zamachowska) miała sugerować nawet, że aktor nie był jej wierny. Mimo uszczypliwości, jakimi czasem się obdarzali, Monice i Zbigniewowi udało się wypracować dobre relacje i wbrew powszechnej opinii wcale nie są ze sobą skonfliktowani.

Dziesięcioletnie małżeństwo dziennikarki i aktora oficjalnie zakończyło się kilka dni temu. Na Instagramie Richardson pojawiło się ich wspólne zdjęcie, pod którym podziękowała Zamachowskiemu za cenną lekcję życia.

Monika Richardson kpi z Katarzyny Cichopek? Podzieliła się wymownym komentarzem

Informacja o rozwodzie nie ucieszyła jednak wszystkich internautów. Pod wpisem Moniki pojawiły się komentarze, w których ubolewano nad rozpadem związku celebrytów.

Monika Richardson śmieje się z Kasi Cichopek
fot. Inatagram @monikarichardson

„Mimo wszystko szkoda” – czytamy w jednym z wpisów. Co ciekawe, Richardson postanowiła zareagować na niektóre głosy, lecz zrobiła to w bardzo nietypowy sposób. Dziennikarka publicznie zadrwiła z Katarzyny Cichopek. „Każdy szczyt ma swój Cichopek” – przyznała w odpowiedzi na komentarz.

Nie przegap
Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl