Obserwuj w Google News

Nowe wieści od Grzegorza Markowskiego. Pokazał się na zdjęciu z Ibiszem

2 min. czytania
15.09.2023 12:31
Zareaguj Reakcja

Grzegorz Markowski jakiś czas temu usunął się z życia publicznego. Lider zespołu Perfect zrezygnował z koncertowania i nieczęsto pojawia się w wielkim świecie. Dawniej mówiło się, że wokalista zmaga się z problemami zdrowotnymi. Jego córka wspominała zaś o wypaleniu zawodowym. Co u niego słychać?

Nowe wieści od Grzegorza Markowskiego. Pokazał się na zdjęciu z Ibiszem
fot. Piotr Matusewicz/East News

Pomimo dość długiej przerwy w karierze Grzegorz Markowski wciąż jest jedną z najbardziej lubianych polskich gwiazd. Muzyk przez lata związany był z zespołem Perfect, lecz w 2021 roku zakończył karierę sceniczną. Jego decyzja spowodowana była troską o zdrowie, z którym ponoć nie było najlepiej.

Redakcja poleca

Grzegorz Markowski wycofał się z życia publicznego

Wieści o stanie Grzegorza przekazywała mediom jego córka – Patrycja Markowska, która zapewniała co prawda, że nie jest on obłożnie chory, ale przez lata bardzo się przepracowywał. Artysta nie ma siły na dalsze występy i raczej nie ma co liczyć na jego powrót na scenę.

- Ewidentnie potrzebuje wyciszenia. Myślę, że u niektórych przychodzi wypalenie zawodowe, przebodźcowanie. On sam to powiedział, że za dużo pracował. Może gdyby wcześniej ten pociąg zwolnił, to teraz miałby tej siły trochę więcej – mówiła Markowska w rozmowie z Plejadą.

Pojawiło się nowe zdjęcie Grzegorza Markowskiego

Lider Perfectu rzadko pokazuje się publicznie, a jego aktualne zdjęcia są prawdziwą rzadkością. Niebywałą okazję spotkania z Markowskim miał niedawno  Krzysztof Ibisz, który opublikował w sieci zdjęcia z artystą. „Dream photo” – napisał prezenter pod fotką z Grzegorzem i jego córką.

Nowe zdjęcia Markowskiego wywołały w sieci prawdziwą furorę. Trzeba przyznać jednak, że lider Perfektu doskonale się na nich prezentuje. W komentarzach fani Ibisza przekazali artyście całą masę uprzejmości. Oczarowana fotografiami była również była żona gwiazdora Polsatu – Anna Nowak Ibisz, która przekazała Markowskim swoje pozdrowienia. „Ściskaj ode mnie” – napisała.

Nie przegap
Zenek Martyniuk, Maryla Rodowicz, Ivan Komarenko i Cardi B. Te gwiazdy zostały zaatakowane podczas koncertów na żywo
4 Zobacz galerię
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER