Obserwuj w Google News

Łukasz Nowicki nie zbiednieje po odejściu z „PnŚ”. Na czym teraz zarabia?

2 min. czytania
07.07.2023 16:43
Zareaguj Reakcja

Łukasz Nowicki zrezygnował z prowadzenia „Pytania na Śniadanie”. Prezenter podobno nie musi martwić się o dziurę w domowym budżecie. Gwiazdor TVP ponoć całkiem nieźle zarabia i pomnaża majątek na przeróżne sposoby.

łukasz-nowicki-nie-zbiednieje-po-odejściu-z-pytania-na-śniadanie-na-czym-teraz-zarabia
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Łukasz Nowicki odszedł z „ Pytania na Śniadanie”. Decyzja prezentera była dużym zaskoczeniem dla widzów. Gwiazdor Telewizji Polskiej budził fanów śniadaniówki przez kilkanaście lat. W końcu zdecydował się na zmianę i poinformował o rezygnacji z pracy. Wkrótce telewidzowie mogli zobaczyć wzruszające pożegnanie Nowickiego. W programie śniadaniowym nie zabrakło łez, a prezenter otrzymał od kolegów wyborny prezent. Wielu zastanawia się, czym będzie się teraz zajmował gwiazdor TVP. Ponoć szybko znalazł on sposób na niemały zarobek.

Łukasz Nowicki nie martwi się pieniędzmi. Tym zajmie się po odejściu z „Pytania na Śniadanie”

Już informując o swoim odejściu ze śniadaniówki, Nowicki zaznaczył, że chce się skupić na grze w teatrze i nagrywaniu jego podcastu „Z Nowickim po drodze”. Dziennikarze Shownews.pl podają, że już wkrótce zobaczymy go w Teatrze Capitol w spektaklach takich jak „Przekręt (nie)doskonały”, „Czy ty to ty” i „A mi to rybka!”.

Gwiazdor może się także pochwalić niemałym sukcesem związanym z jego działalnością podcastera. Nowicki nie zrezygnował też całkowicie z pracy w TVP i poprowadzi lubiany teleturniej. Według shownews.pl zgarnie za to sporą sumkę. Na tym jednak nie koniec, bowiem prezenter czerpie zyski jeszcze z jednego źródła.

Redakcja poleca

Łukasz Nowicki rozkręcił niezły biznes. Wynajmuje apartamenty w Albanii

Łukasz Nowicki i jego żona, Olga posiadają dwa apartamenty w Albanii. Para może wykorzystać je jako lokum podczas własnych wakacji, jednak podobno o wiele częściej decyduje się wynajmować je turystom. Dziennikarze Shownews.pl sprawdzili, ile trzeba zapłacić za wynajem pięcio- i sześcioosobowego apartamentu Nowickiego.

Aktor życzy sobie 445 złotych od osoby za dobę w apartamencie pięcioosobowym, lecz do tej ceny doliczana jest także opłata za sprzątanie i serwis Airbnb. Rezerwacji w sierpniu można dokonać na minimum pięć dni, za które w sumie trzeba zapłacić 2820 złotych. We wrześniu najkrótszy możliwy okres wynajmu to trzy dni, za które łącznie trzeba zapłacić 1776 złotych.

W przypadku apartamentu sześcioosobowego wynajem możliwy jest na co najmniej trzy noce. Za dobę od osoby zapłacimy 458 złotych. Po doliczeniu opłat za sprzątanie i serwis na trzydniowy pobyt wydamy 1823 złote. Cena za osobę zawsze pozostaje niezmienna, niezależnie od liczby gości. Nowickiemu można więc pozazdrościć przedsiębiorczości i uczyć się od niego, jak zabezpieczać się na przyszłość.

Redakcja poleca
Polskie gwiazdy, które były w polityce
9 Zobacz galerię
fot. Paweł Wodzyński/EAST NEWS, Krzysztof Kaniewski/REPORTER/EAST NEWS, ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS, Jacek DomińskiI/REPORTER/EAST NEWS