Obserwuj w Google News

Łukasz Nowicki świętuje sukces. Wystarczyło odejść z "Pytania na śniadanie"?

2 min. czytania
07.07.2023 12:35
Zareaguj Reakcja

Łukasz Nowicki zapowiedział, że odchodzi z "Pytania na śniadanie", żeby skupić się na innym projekcie. Jak się okazuje, gwiazdor TVP już może świętować pierwszy sukces niezwiązany z TVP.

Łukasz Nowicki świętuje sukces po odejściu z "Pytania na śniadanie"
fot. screen: Instagram @lukasz__nowicki

Łukasz Nowicki dołączył do grona prowadzących " Pytania na śniadanie" w 2010 roku i przez 13 lat podbijał serca widzów Telewizji Polskiej. Wiele osób nie wyobrażało sobie śniadaniowego formatu bez sympatycznego gospodarza. Niestety, dziennikarz w czerwcu 2023 roku poinformował, że jego przygoda z "PnŚ" dobiegła końca. Jak się okazuje, Nowicki może już świętować sukces niezwiązany z pracą w TVP.

Łukasz Nowicki świętuje sukces po odejściu z "Pytania na śniadanie"

W poście opublikowanym w mediach społecznościowych Łukasz Nowicki informował, że zdecydował się na odejście z "Pytania na śniadanie" między innymi dlatego, że chciałby skupić się na swoim autorskim podcaście.

- Prawdą jest, że chce więcej czasu poświecić rodzinie, podcastowi „Z Nowickim Po Drodze” i teatrowi. Teatrowi, który zawsze był dla mnie miejscem zawodowo najważniejszym - czytamy.

Jak się okazuje, Łukasz niedługo po odejściu ze śniadaniówki TVP ma powody do radości. Podcast dziennikarza znalazł się na liście 100 najpopularniejszych podcastów serwisu Spotify. Nowicki nie krył swojej radości w poście, który opublikował w mediach społecznościowych.

Redakcja poleca

Łukasz Nowicki doceniony przez Spotify. Gwiazdor TVP świętuje sukces

Na profilu Łukasza Nowickiego na Instagramie pojawił się post, w którym dziennikarz tuż przed 50. urodzinami pochwalił się sukcesem. Chyba nie mógł wymarzyć sobie lepszego urodzinowego prezentu niż rewelacyjny odbiór autorskiego projektu. 

- Ta uśmiechnięta gęba pragnie wam podziękować za ogromne zainteresowanie podcastem „Z Nowickim po drodze”. Dzięki wam znalazłem się na liście 100 najchętniej słuchanych podcastów na Spotify (...) Jeśli ktoś gdzieś teraz jedzie na wakacje, do pracy, lub po prostu ma dosyć ciszy, zachęcam do posłuchania na Spotify, Apple Podcast i YouTube - czytamy w poście dziennikarza.

Łukaszowi pozostaje pogratulować i złożyć najlepsze urodzinowe życzenia. Miejmy nadzieję, że kolejne projekty byłego gwiazdora "Pytania na śniadanie" spotkają się z równie ciepłym przyjęciem.

Redakcja poleca