Obserwuj w Google News

Łukasz Nowicki opowiedział o odejściu z „PnŚ”. Opublikował szczery post

2 min. czytania
30.06.2023 19:36

Łukasz Nowicki odszedł z programu TVP „Pytanie na Śniadanie”. Jego zniknięcie ze śniadaniówki jest zaskoczeniem dla widzów oraz ciosem dla ekipy prowadzących. Teraz Nowicki zwrócił się do wszystkich, którzy się z nim pożegnali. Co miał im do przekazania?

Łukasz Nowicki opowiedział o odejściu z „PnŚ”. Opublikował szczery post
fot. TRICOLORS/East News

Łukasz Nowicki pożegnał się z „Pytaniem na Śniadanie”. Prezenter przez kilkanaście lat prowadził poranny program Telewizji Polskiej, więc nie ma nic dziwnego w tym, że kiedy ogłosił swoją decyzję o odejściu, widzowie byli w szoku. Internet aż huczał od plotek na temat Nowickiego, choć prezenter postanowił grac z fanami w otwarte karty i za pośrednictwem Instagrama poinformował o swoich planach na przyszłość. Oznajmił między innymi, że zamierza więcej czasu poświęcić swojej rodzinie oraz projektom, które są bliższe jego sercu.

Temat odejścia Nowickiego przewinął się także przez jedno z niedawnych wydań „Pytania na Śniadanie”. Kiedy temat rozmowy zszedł na sposoby radzenia sobie z wypaleniem zawodowym, Tomasz Kammel wspomniał o swoim koledze. Tym samym zasugerował, że Nowicki odszedł z pracy, ponieważ stracił do niej motywację.

Redakcja poleca

Łukasz Nowicki odszedł z „Pytania na Śniadanie”. Tak go pożegnano

W końcu nadszedł moment, w którym Łukasz Nowicki po raz ostatni stanął na planie śniadaniówki TVP. Już na samym początku było widać, że jego odejście jest sporym ciosem dla ekipy programu. Małgorzata Opczowska wyraziła swój smutek z powodu decyzji prezentera, później uhonorowano go w specjalnym segmencie programu. Jak zareagował na to Nowicki?

Łukasz Nowicki zabrał głos po odejściu z „Pytania na Śniadanie”

Po uroczystym pożegnaniu, jakie mu wyprawiono, Łukasz Nowicki zwrócił się do osób, które w ostatnich dniach okazały mu wiele wsparcia i zrozumienia, a także zadbały o to, by czuł się doceniony. „Nie wiem nawet jak rozpocząć… To co się dzieje , co się wydarzyło w ciągu ostatnich kilku dni przerosło moje najśmielsze oczekiwania” – zaczął swój instagramowy wpis prezenter.

Nowicki postanowił podziękować tym, którzy wsparli go ciepłym słowem i postarali się, by jego odejście z pracy było wyjątkowym wspomnieniem. „WSZYSTKIM , bez wyjątku - DZIĘKUJE!!!!. I dzisiaj …..w programie….tyle niespodzianek , tyle pracy którą koleżanki, koledzy włożyli w przygotowanie materiałów o mnie przegrzebując archiwa … [pisownia oryginalna – red.]” – napisał były gwiazdor „PnŚ”.

Następnie zaczął wymieniać kolegów i koleżanki, którzy przyłożyli się do tego, by zorganizować mu prawdziwie niezapomniane pożegnanie. W pewnym momencie zrozumiał, że tych osób było zbyt wiele, by mógł je wymienić w poście. „Aniu , Gosiu , Krzysiu, Olgo, Jolu, Ido, Gosiu, Olku, Mateuszu, Marto, Edytko , eeee tam nie będę wymieniał ,po prostu cała rodzino „Pytania na Śniadanie”- Wielkie Dzięki!!!. A wódeczka od chłopaków z pionu dźwiękowego smakuje wybornie!!!. [pisownia oryginalna – red.]” – oznajmił.

Źródła: RadioZET.pl