Obserwuj w Google News

To on zastąpi Nowickiego w „Pytaniu na Śniadanie”. Widzowie dobrze go znają

2 min. czytania
29.06.2023 16:42
Zareaguj Reakcja

Łukasz Nowicki odszedł z „Pytania na Śniadanie”. W TVP już rozpoczęły się poszukiwania zastępcy prezentera. Na Woronicza huczy od plotek. W mediach pojawiło się już nazwisko poważnego kandydata do roli nowego prowadzącego śniadaniówki.

to-on-zastąpi-łukasza-nowickiego-w-pytaniu-na-śniadanie-widzowie-dobrze-go-znają
fot. Instagram (@pytanienasniadanie)

Widzowie śniadaniówek niedawno przeżyli szok, gdy „ Dzień Dobry TVN” poinformowało o zwolnieniu aż piątki prezenterów. Wkrótce w mediach pojawiły się także doniesienia o roszadach w TVP. Początkowo nie było mowy o zmniejszeniu ekipy „ Pytania na Śniadanie”. Zaczęto natomiast poszukiwać partnera dla Anny Popek. Prawdziwa rewolucja miał jednak dopiero nadejść. Niespodziewanie Łukasz Nowicki poinformował o odejściu ze śniadaniówki Telewizji Polskiej. Kto zastąpi lubianego prezentera?

„Pytanie na Śniadanie”. Wiemy, kto zastąpi Łukasza Nowickiego. To prawdziwy gwiazdor TVP

Widzowie „Pytania na Śniadanie” są zrozpaczeni rezygnacją z pracy Łukasza Nowickiego. Prowadzący doczekał się wzruszającego pożegnania podczas ostatniego wydania programu. Wcześniej jego odejście skomentowali między innymi Katarzyna Cichopek, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

Ekipa śniadaniówki TVP ma twardy orzech do zgryzienia. Przed producentami trudne zadanie. Nie tylko muszą wybrać współprowadzącego dla Anny Popek, ale też znaleźć zastępstwo dla Łukasza Nowickiego. Dziennikarze Świata Gwiazd dotarli do informacji, kto jest brany pod uwagę jako nowy gospodarz porannego programu.

Portal podaje, że miejsce Nowickiego zajmie prezenter od lat związany z Telewizją Polską. Widzowie „PnŚ” dobrze go znają. Według medialnych doniesień już wkrótce awansu doczeka się Mateusz Szymkowiak. - Jest bardzo doświadczony w prowadzeniu programów na żywo. Prowadził wielokrotnie „Pytanie na śniadanie” w zastępstwie za swoich kolegów - miała powiedzieć osoba z TVP.

Redakcja poleca

Mateusz Szymkowiak poprowadzi „Pytanie na Śniadanie”? „Są też inne mocne nazwiska”

Mateusz Szymkowiak to znany prezenter TVP. W przeszłości występował między innymi w show „ The Voice of Poland” i programie „Lajk!”. Był też prowadzącym koncertów organizowanych przez Telewizję Polską takich jak Wakacyjna Trasa Dwójki czy Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Teraz może doczekać się nowej fuchy u publicznego nadawcy.

- Najczęściej mówi się właśnie o Szymkowiaku, że dostanie swoją szansę jako główny prowadzący, ale są też inne mocne nazwiska - miał podsumować informator Świata Gwiazd.

To nie jedyne plotki o awansie prezenterów w śniadaniówkach. Podobne plany mają także producenci „Dzień Dobry TVN”. Według medialnych doniesień władze stacji upatrzyły już sobie następców Filipa Chajzera.

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News