Obserwuj w Google News

Widzowie „PnŚ” rozpaczają po odejściu Łukasza Nowickiego. „Przykro na maksa”

2 min. czytania
28.06.2023 10:06
Zareaguj Reakcja

Łukasz Nowicki zaskoczył fanów i poinformował o odejściu z „Pytania na Śniadanie”. Widzowie śniadaniówki TVP są załamani. Pod oświadczeniem prezentera znalazła się masa komentarzy zrozpaczonych internautów.

widzowie-pytania-na-śniadanie-rozpaczają-po-odejściu-łukasza-nowickiego-przykro-na-maksa
fot. Instagram (@pytanienasniadanie)

Widzowie polskich programów śniadaniowych są ostatnio zaskakiwani na każdym kroku. Jeszcze niedawno wszyscy mówili o zwolnieniu aż pięciu prezenterów z „ Dzień Dobry TVN”, wśród których znalazły się między innymi Małgorzata Rozenek-Majdan i Agnieszka Woźniak-Starak. Gwiazdy już wkrótce poprowadzą nowe programy w TVN. Później media rozgrzała informacja o poszukiwaniu nowego współprowadzącego dla Anny Popek. TVP ponoć podjęło decyzję o poszerzeniu składu „ Pytania na Śniadanie”. Możliwe, że zdecydowano się na to także w związku z odejściem ze śniadaniowego programu Łukasza Nowickiego. Gwiazdor nieoczekiwanie wydał oświadczenie, w którym wyjaśnił powody swojej decyzji. Widzowie nie mogą uwierzyć, że więcej nie zobaczą prezentera na ekranie.

Łukasz Nowicki odchodzi z „Pytania na Śniadanie”. Widzowie są w szoku

Odejście Łukasza Nowickiego ze śniadaniówki Telewizji Polskiej zdążyła już skomentować Małgorzata Tomaszewska. O jego rezygnacji z pracy dowiedziała się z mediów. Na temat odejścia prezentera wypowiedział się także Aleksander Sikora.

- Tworzenie jednego zespołu z Łukaszem Nowickim było dla mnie wielką przyjemnością. Jest profesjonalistą i ma jedną z najbarwniejszych osobowości, jakie dotąd poznałem. Niech leci wysoko ponad szczyty marzeń i spełnia się na każdej płaszczyźnie - powiedział na łamach Plejady.

Koniec współpracy Nowickiego z TVP dla wszystkich jest sporym zaskoczeniem. Według ostatnich ustaleń gwiazdor nie miał prawa narzekać na warunki pracy u publicznego nadawcy. Shownews.pl przekonuje, że prezenter zarabiał w Telewizji Polskiej krocie. To nie powstrzymało go jednak przed rezygnacją z posady w „PnŚ”.

Redakcja poleca

Szczególnie mocno odejście Nowickiego przeżyli widzowie. Pod oświadczeniem prowadzącego zamieszczonym na Instagramie znalazła się masa komentarzy jego fanów. - Wielka szkoda, uwielbiam Pana głos i poczucie humoru - pisała internautka. - Jest mi przykro na maksa. Bez Twoich żartów, pozytywnej energii to już nie będzie tak samo - wtórowała jej kolejna. - Szkoda, oglądałam tylko Pana - deklarowała widzka „PnŚ”. - Dla mnie szok. Najlepszy prowadzący z humorem i dystansem do siebie - ubolewali nad odejściem Nowickiego fani.

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS