Obserwuj w Google News

„Pytanie na Śniadanie” szuka partnera dla Anny Popek. „Trójka kandydatów”

2 min. czytania
27.06.2023 09:38
Zareaguj Reakcja

Anna Popek niedługo ma poprowadzić „Pytanie na Śniadanie” z zupełnie nowym partnerem. O współpracę z gwiazdą TVP ma się bić aż trójka prezenterów. W śniadaniówce Telewizji Polskiej zajdą duże zmiany.

pytanie-na-śniadanie-szuka-partnera-dla-anny-popek-trójka-kandydatów
fot. Instagram (@pytanienasniadanie)

Anna Popek nieoczekiwanie dołączyła do grona prowadzących „ Pytania na Śniadanie”, co wywołało masę plotek o zwolnieniach z porannego programu TVP. W przeciwieństwie do „ Dzień Dobry TVN”, które ostatnio pożegnało aż pięciu prezenterów, Telewizja Polska nie tylko nie pozbawiła nikogo pracy, ale postanowiła powiększyć ekipę śniadaniówki. Anna Popek doczeka się nowego współprowadzącego. Kto jest brany pod uwagę?

Anna Popek z nowym współprowadzącym w „Pytaniu na Śniadanie”. „Sporo zamieszania”

Dziennikarka po powrocie do „Pytania na Śniadanie” wystąpiła u boku Aleksandra Sikory. To sprawiło, że zaczęły się plotki o zwolnieniu Małgorzaty Tomaszewskiej. Ostatecznie poinformowano, że partnerem Anny Popek zostanie Tomasz Wolny, który prowadził show także z Idą Nowakowską. To ma się wkrótce zmienić.

- Programy śniadaniowe mają to do siebie, że widzowie przyzwyczajają się do par prowadzących i nie lubią zmian. Są tacy, którzy włączają poranny program dla konkretnych osób. Anna Popek wprowadziła sporo zamieszania swoim pojawieniem się w „Pytaniu na śniadanie” i jak widać żadna z prezenterek nie chce jej oddać swojego partnera - miała powiedzieć na łamach Świata Gwiazd osoba związana z TVP.

Redakcja poleca

Pomponik przekonuje, że obok Popek pojawi się „starszy i doświadczony partner, który będzie potrafił odpowiednio pokierować rozmowami z gośćmi”. Te doniesienia potwierdzają ustalenia dziennikarzy Świata Gwiazd, którzy podają, że o fuchę w „Pytaniu na Śniadanie” walczy aż trójka prezenterów.

- TVP może postawić na kogoś sprawdzonego albo wylansować zupełnie nową postać. To się jeszcze okaże. Pod uwagę brana jest co najmniej trójka kandydatów. Wszyscy są starsi - miał zdradzić informator portalu. O tym, kto dołączy do ekipy „PnŚ”, widzowie dowiedzą się zapewne dopiero jesienią.

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News