Obserwuj w Google News

Zmiany w „Pytanie na śniadanie”. Anna Popek odejdzie z TVP?

2 min. czytania
27.06.2023 08:22

Pytanie na śniadanie” przejdzie podobne rewolucje jak „Dzień dobry TVN”? Właśnie okazało się, że w porannym programie TVP też zajdą zmiany. Dużo mowi się o Annie Popek. Co dalej z jej karierą?

Zmiany w "Pytanie na śniadanie" TVP co z Anną Popek?
fot. screen Instagram pytanienasniadanie

Widzowie byli w szoku, kiedy ogłoszono, że z „Dzień dobry TVN” żegna się aż pięć gwiazd: Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme i Andrzej Sołtysik. Na razie w „Pytaniu na śniadanie” nie zapowiada się aż tyle odejść wśród prowadzących, ale fani formatu muszą być nastawieni na zmiany. Anna Popek zostaje w TVP, ale produkcja śniadaniówki ma co do niej pewne plany.

Zobacz także:  Tomasz Kammel traci pracę w TVP. Prezenter nie pojawi się w jesiennej ramówce

Pytanie na śniadanie: co z karierą Anny Popek w TVP?

Zmiany w śniadaniówce dotkną między innymi Annę Popek. Wydawałoby się, że dziennikarka niedługo może pożegnać się z programem, ale spekulacje na razie ucichły. Za to coraz głośniej mówi się, że TVP chce dla swojej gwiazdy jak najlepiej.

Przez wakacyjne zawirowania prowadzący „Pytanie na śniadanie” występują w różnych połączeniach – ostatnio widzowie mogli obserwować współpracę Łukasza Nowickiego z Tomaszem Wolnym. Jednak producenci chcą w końcu znaleźć dla Anny Popek nowego telewizyjnego partnera i to na stałe. Na razie gwiazda TVP prowadzi program z Tomaszem Wolnym, który partneruje też Idzie Nowakowskiej. W związku z tym kariera dziennikarki nie wygląda na zagrożoną.

Redakcja poleca

- Anna Popek pojawia się ostatnio w różnych konfiguracjach, które są testowane pod kątem nowej ramówki – przekazał informator „Pomponika”.

- TVP póki co nie ujawnia nazwiska, ale trwają ustalenia w tej sprawie – dodało źródło portalu. Chyba jeszcze za wcześnie na spekulowanie, skoro trwa sezon wakacyjny, ale zapewne Anna Popek już w jesiennej ramówce pojawi się z nowym towarzyszem.

RadioZET.pl/Pomponik.pl

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News