Obserwuj w Google News

Małgorzata Tomaszewska komentuje odejście Łukasza Nowickiego z "PnŚ". Nie wiedziała?

2 min. czytania
28.06.2023 09:21
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Tomaszewska skomentowała odejście Łukasza Nowickiego z "Pytania na śniadanie". Przyznała, że o wszystkim dowiedziała się z mediów. Czyżby Telewizja Polska nie informowała swoich gwiazd o zmianach w programie?

Małgorzata Tomaszewska o odejściu Łukasza Nowickiego z "Pytania na śniadanie"
fot. TRICOLORS/East News / screen: Instagram @lukasz__nowicki

Nie tylko w "Dzień Dobry TNV" nastąpiły poważne zmiany. Widzowie " Pytania na śniadanie" nie kryli zawodu i zaskoczenia po tym, jak jeden z prowadzących ogłosił, że znika z ekranów. Mowa o Łukaszu Nowickim, który za pośrednictwem mediów społecznościowych pożegnał się z widzami po 13 latach. Zapowiedział, że zamierza skupić się na swoim podcaście i wrócić do gry w teatrze.

- Po 13 latach zdecydowałem się odejść z "Pytania na śniadanie". To był piękny czas, pełen cudownych, zabawnych i wzruszających momentów. Ale czas poszukać nowych wyzwań. Za kilka dni kończę 50 lat, a za wiekiem idą przemyślenia, podsumowania - pisał na Instagramie.

W rozmowie z portalem Plejada odejście Łukasza Nowickiego skomentowała Małgorzata Tomaszewska. Przyznała, że nie została poinformowana o decyzji kolegi z planu "Pytania na śniadanie".

Małgorzata Tomaszewska nie wiedziała, że Łukasz Nowicki zniknie z "Pytania na śniadanie"?

Wydawać by się mogło, że prowadzący "Pytania na śniadanie" szybko dowiadują się o ewentualnych zmianach w obsadzie formatu. Tymczasem Małgorzata Tomaszewska wyjaśniła, że w śniadaniówce TVP gwiazdy często mijają się i nie mają kontaktu poza planem. Dlatego prezenterka dowiedziała się o odejściu Łukasza Nowickiego z mediów.

- My ze współprowadzącymi nie mamy kontaktu, mijamy się. Widujemy się na wspólnych spotach. Każdy z nas ma dyżury innego dnia i to nie jest zaskoczenie, że dowiadujemy się czegoś z mediów tak nagle. Nie mamy często okazji rozmawiać na co dzień - poinformowała.

Małgorzata podkreśliła, że zniknięcie Łukasza to duża strata dla programu.

Redakcja poleca

Małgorzata Tomaszewska żegna Łukasza Nowickiego. "Pytanie na śniadanie" straci na jego odejściu?

W rozmowie z Plejadą Małgorzata Tomaszewska podziękowała Łukaszowi Nowickiemu za wspólną pracę w "Pytaniu na śniadanie". Zdradziła, że do kolegi z planu żywiła wyjątkowo ciepłe uczucie i będzie go brakowało w śniadaniówce TVP.

- Uwielbiam Łukasza Nowickiego. Kocham Łukasza Nowickiego, mogę powiedzieć za siebie (...) To był ogromny zaszczyt pracować z Łukaszem. Będzie nam go bardzo brakowało - podsumowała.

Z pewnością wielu widzów "Pytania na śniadanie" podziela jej opinię.