Obserwuj w Google News

Łukasz Nowicki zostaje w TVP. Prezenter poprowadzi lubiany program

2 min. czytania
29.06.2023 09:42
Zareaguj Reakcja

Łukasz Nowicki zrezygnował z prowadzenia „Pytania na Śniadanie”. Widzowie nie mogą pogodzić się z odejściem ulubionego prezentera. Okazuje się, że gwiazdor zostaje w TVP i będzie gospodarzem znanego programu.

łukasz-nowicki-zostaje-w-tvp-prezenter-poprowadzi-lubiany-program
fot. Artur Zawadzki/East News

Łukasz Nowicki poinformował o odejściu z „ Pytania na Śniadanie”. W opublikowanym oświadczeniu zdradził powody swojej zaskakującej decyzji. Widzowie śniadaniówki TVP byli zrozpaczeni i pozostawili pod wpisem prezentera masę komentarzy. Ekipa porannego programu zdążyła już odnieść się do jego rezygnacji z pracy. Na temat odejścia gwiazdora wypowiedziały się już największe gwiazdy Telewizji Polskiej. Głos zabrali Katarzyna Cichopek, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Teraz wyszło na jaw, że Łukasz Nowicki wcale nie odchodzi ze stacji i poprowadzi lubiany program.

Łukasz Nowicki poprowadzi znany teleturniej. Prezenter nie znika z TVP

W ostatnim wydaniu „Pytania na Śniadanie”, którego gospodarzami byli Małgorzata Opczowska i Łukasz Nowicki, ujawniono dalsze plany prezentera. Współprowadząca gwiazdora nie kryła smutku w związku z odejściem kolegi z programu. - Dzisiaj niby gdzieś tam to słońce ma wyjść zza chmury, niby ma być piękny dzień, ale tak naprawdę dzień jest bardzo smutny, bo Łukasz Nowicki dzisiaj po raz ostatni w „Pytaniu na śniadanie” - rozpoczęła.

Wcześniej Nowicki tłumaczył pożegnanie z „PnŚ” chęcią skupienia się na rodzinie oraz poświęcenia większej ilości czasu na teatr i podcast „Z Nowickim Po Drodze”. Teraz wyszło na jaw, że wciąż będzie pojawiał się w Telewizji Polskiej.

Redakcja poleca

Prezenter od lat jest gospodarzem teleturnieju „ Postaw na milion”. Podczas ostatniego wydania „PnŚ” Opczowska rozwiała wątpliwości fanów, dając znać, że Nowicki wciąż będzie prowadził lubiany program. - [Łukasz - przyp. red.] zostaje oczywiście w telewizji, będzie prowadził swój fantastyczny teleturniej, wiele innych ciekawych rzeczy, ale niestety w tym zestawie ostatni raz i będziemy płakać… - zakończyła ze smutkiem.

Według ustaleń Shownews.pl prezenter ma zarabiać na „Postaw na milion” prawdziwe krocie. Dodatkowo praca na planie teleturnieju ponoć nie zajmuje zbyt dużo czasu, a cały sezon powstaje w zaledwie kilka dni. Nic więc dziwnego, że Nowicki nie chciał rezygnować z prowadzenia programu.

Rafał i Marcin Mroczek
16 Zobacz galerię
fot. Instagram @rafalmroczek