Obserwuj w Google News

Łukasz Nowicki odszedł z „Pytania na Śniadanie”. Kasia Cichopek zareagowała

Patryk Wołosz
2 min. czytania
28.06.2023 11:16
Zareaguj Reakcja

Łukasz Nowicki znika ze śniadaniowego programu TVP. O swoim odejściu z „Pytania na Śniadanie” poinformował za pośrednictwem Instagrama. Na jego deklarację zareagowała Katarzyna Cichopek. Co napisała?

Łukasz Nowicki odszedł z „Pytania na Śniadanie”. Katarzyna Cichopek zareagowała
fot. VIPHOTO/East News, Tadeusz Wypych/REPORTER

Przygoda Łukasza Nowickiego z programem „Pytanie na Śniadanie” dobiega końca. Na instagramowym profilu gospodarza śniadaniówki TVP pojawił się wpis, z którego wynika, że Nowicki sam podjął decyzję o odejściu. „Po 13 latach zdecydowałem się odejść z „Pytania na Śniadanie”. To był piękny czas, pełen cudownych, zabawnych i wzruszających momentów. Ale czas poszukać nowych wyzwań. Za kilka dni kończę 50 lat, a za wiekiem idą przemyślenia, podsumowania” – czytamy w poście.

Z wpisu Nowickiego dowiadujemy się także, że gwiazdor TVP nie ma na razie w planach występowania w innych formatach rozrywkowych. Były już gospodarz śniadaniówki zamierza skupić się na innych zajęciach. „Prawdą jest, że chcę więcej czasu poświęcić rodzinie, podcastowi „Z Nowickim Po Drodze” i teatrowi” – wyjaśnił Nowicki.

Łukasz Nowicki przez lata występował na antenie, przez co jego odejście może być dużym ciosem dla widzów. W końcu tak imponujący staż pracy wiąże się nie tylko z rozpoznawalnością, ale również z przywiązaniem ze strony odbiorcy. Zniknięcie Nowickiego z programu śniadaniowego odczuli także przedstawiciele świata show-bizu. Pod jego postem Kasia Cichopek, jego koleżanka z planu, zamieściła wymowny komentarz.

Zobacz także: Widzowie „PnŚ” rozpaczają po odejściu Łukasza Nowickiego. „Przykro na maksa”

Łukasz Nowicki odchodzi z „Pytania na Śniadanie”. Katarzyna Cichopek komentuje

Katarzyna Cichopek pod wspomnianym postem zamieściła komentarz, w którym odniosła się do informacji o odejściu Nowickiego. Dała koledze do zrozumienia, że jest mu ogromnie wdzięczna za lata współpracy. „Łukasz, dziękuję za wspólne programy, rozmowy i duuużo śmiechu. Powodzenia i do zobaczenia” – napisała.

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News

Źródła: RadioZET.pl