Obserwuj w Google News

Łukasz Nowicki miał dość pracy? Prowadzący "PnŚ" wspomnieli o jego odejściu

1 min. czytania
28.06.2023 18:05
Zareaguj Reakcja

Łukasz Nowicki odchodzi ze śniadaniowego programu TVP – „Pytanie na śniadanie”. O swojej decyzji poinformował za pośrednictwem Instagrama. Ten temat został podjęty w środowym wydaniu programu. Co mieli do powiedzenia Nowickiemu Tomasz Kammel i Izabella Krzan?

Łukasz Nowicki miał dość pracy? Prowadzący "Pytanie na Śniadanie" wspomnieli o jego odejściu
fot. TRICOLORS/East News

Łukasz Nowicki poinformował, że rozstaje się z „Pytaniem na śniadanie”. W obszernym instagramowym poście wyjaśnił, iż sam podjął decyzję o odejściu ze śniadaniówki TVP. „Prawdą jest, że chcę więcej czasu poświęcić rodzinie, podcastowi „Z Nowickim Po Drodze” i teatrowi” – wyjaśnił prezenter.

W środowym wydaniu „Pytania na śniadanie” prowadzący nawiązali do przekazanych przez Nowickiego informacji. Zrobili to przy okazji omawiania tematu wypalenia zawodowego.

Redakcja poleca

„Pytanie na śniadanie”: Tomasz Kammel i Izabella Krzan nawiązali do decyzji Łukasza Nowickiego

28 czerwca jednym z tematów, które podjęto w „Pytaniu na śniadanie”, było wypalenie zawodowe. Opowiadano o job craftingu, czyli indywidualnej strategii pracy, która pomaga w walce z brakiem motywacji i wspomnianym wcześniej wypaleniem. Prowadzącym śniadaniówkę TVP ten temat najwyraźniej skojarzył się z Łukaszem Nowickim. Tomasz Kammel zdobył się na krótki komentarz. – Może wybiorę numer do Łukasza Nowickiego, wrzucimy go na głośnomówiący, niech posłucha – powiedział prowadzący.

Chwilę później stwierdził, że decyzja Łukasza jest ciosem dla fanów. – Jego fani trochę w rozpaczy, wcale im się nie dziwię – dodał.

Wtedy Izabella Krzan stwierdziła, że ekipie „PnŚ” również jest „trochę przykro”. – Będziemy tęsknić za Łukaszem, mamy nadzieję, że jeszcze wielokrotnie się spotkamy, gdzieś choćby na korytarzach – wyznała.

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News

Źródła: RadioZET.pl