Obserwuj w Google News

„Nasz nowy dom”. To one mogą zastąpić Dowbor. Wygryzie ją ktoś z rodziny?

2 min. czytania
08.05.2023 20:59
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Dowbor nie poprowadzi nadchodzącej edycji programu „Nasz nowy dom”. Władze Polsatu poszukują nowej prowadzącej. Na liście potencjalnych gwiazd pojawiły się głośne nazwiska. Edward Miszczak ponoć rozważa między innymi angaż kogoś z rodziny zwolnionej dziennikarki.

nasz-nowy-dom-to-one-mogą-zastąpić-katarzynę-dowbor-wygryzie-ją-ktoś-z-rodziny
fot. Artur Zawadzki/East News

Katarzyna Dowbor została zwolniona z Polsatu. Dziennikarka opublikowała oświadczenie, w którym zdradziła kulisy jej pożegnania ze słoneczną stacją. Edward Miszczak podobno miał poważny powód do zwolnienia prezenterki. W programie „ Nasz nowy dom” pojawi się nowa prowadząca, która ma wprowadzić duże zmiany. Plotek dotarł do nieoficjalnej listy gwiazd, które mogą zastąpić Katarzynę Dowbor. Pod uwagę ponoć miała być brana także osoba z jej rodziny. O kogo chodzi?

Redakcja poleca

Katarzyna Dowbor zwolniona. Wiemy, kto może poprowadzić „Nasz nowy dom”

- Decyzja dojrzewała od pewnego czasu, ale Miszczak jeszcze nie podjął ostatecznego werdyktu odnośnie następczyni Katarzyny Dowbor. Wiadomo, że będzie to kobieta i osoba niezwiązana wcześniej z tym formatem - miał zdradzić dziennikarzom Plotka pracownik Polsatu.

Nowy dyrektor programowy pragnie odświeżyć stare hity słonecznej stacji. Poważnie myśli też o odmłodzeniu kadry. Kto może poprowadzić kolejne edycje programu „Nasz nowy dom”? Według źródła portalu Miszczak rozważa angaż sprawdzonych gwiazd stacji, ale nie wyklucza też zatrudnienia kogoś zupełnie nowego.

- Na giełdzie nazwisk jest kilka gwiazd Polsatu, między innymi Paulina Sykut-Jeżyna, Ewa Wachowicz i Dominika Tarczyńska, która do tej pory była twarzą wspieranego przez stację stowarzyszenia Program Czysta Polska. (…) Na liście kandydatek są też Siostry ADiHD, czyli Milena i Ilona Krawczyńskie, ale ostateczne decyzje jeszcze nie zapadły, bo być może Miszczak będzie chciał całkiem zaskoczyć widzów i ściągnąć do Polsatu kogoś nowego.

Dużym sukcesem dyrektora programowego było zaproszenie do show „ Twoja twarz brzmi znajomo Macieja Rocka. Prezenter powrócił na ekrany po dłuższej przerwie. Niewykluczone, że Miszczak sięgnie po kolejną gwiazdę, która niegdyś była związana z Polsatem. W innym scenariuszu pod uwagę brana jest ponoć osoba z bliskiego otoczenia Katarzyny Dowbor.

- Mówi się też, że program mogłaby poprowadzić niewidziana od kilku lat na antenie stacji Agnieszka Hyży, a nawet... synowa Katarzyny Dowbor, Joanna Koroniewska - miał przekazać informator Plotka.

Swego czasu plotkowano, że Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor poprowadzą nowy program śniadaniowy Polsatu. Celebryci zdementowali jednak doniesienia, jakoby mieli usłyszeć taką propozycję. Czy w przypadku programu „Nasz nowy dom” będzie podobnie?

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS