Obserwuj w Google News

To on ma zastąpić Piotra Gąsowskiego. Gwiazdor "Idola" nowym prowadzącym "TTBZ"

2 min. czytania
11.01.2023 21:40

W mediach pojawiła się informacja o gwieździe, która ma zastąpić Piotra Gąsowkiego w roli prowadzącego "Twoja twarz brzmi znajomo" w duecie z Maciejem Dowborem. To prezenter znany między innymi z "Idola" i "Must be the music".

Maciej Rock i Maciej Dowbor
fot. VIPHOTO/East News

" Twoja twarz brzmi znajomo" wzbudza ogromne kontrowersje, zmiany w programie dla wielu widzów są nie do zaakceptowania. Trudno się dziwić, Edward Miszczak podziękował za współpracę Katarzynie Skrzyneckiej, Michałowi Wiśniewskiemu i Piotrowi Gąsowskiemu. Zniknięcie tego ostatniego szczególnie nie spodobało się fanom muzycznego show. Popularny "Gąs" stworzył świetny duet z Maciejem Dowborem i zdaniem wielu osób ciężko będzie go zastąpić. Według informacji portalu Interia ma tego dokonać prezenter znany między innymi z "Must be the music", Maciej Rock.

Redakcja poleca

Maciej Rock zastąpi Piotra Gąsowskiego w "Twoja twarz brzmi znajomo"?

Informację Interii potwierdził portal Wirtualne Media. Potwierdzono także, że w programie nadal będziemy oglądać Macieja Dowbora, którego do pozostania w show namawiał sam Gąsowski. Maciej Rock to dziennikarz o imponującym doświadczeniu w programach telewizyjnych. Mogliśmy oglądać go w takich hitach jak "Idol", "Must be the music" czy "Się kręci". Doskonale sprawdził się także jako konferansjer na ogólnopolskich imprezach.

Maciej Rock wycofał się z telewizji i show-biznesu i wydawało się, że nie zobaczymy go więcej w żadnym popularnym formacie. W rozmowie z portalem Plejada w 2022 roku zaznaczył jednak, że jeśli otrzymałby odpowiednią propozycję, jest gotów powrócić na ekrany.

- Jeśli zostanie mi zaproponowany ciekawy projekt, to chętnie się w niego zaangażuję. Na tyle dawno tego nie robiłem, że właściwie dziś byłoby to dla mnie jak nowe doświadczenie - stwierdził.

Ciężko o bardziej spektakularny powrót do telewizji niż angaż do jednego z najpopularniejszych polskich programów rozrywkowych.