Obserwuj w Google News

Nowa prowadząca w "Nasz nowy dom". Następczyni Katarzyny Dowbor szykuje zmiany w programie

2 min. czytania
08.05.2023 16:58
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Dowbor nie będzie już prowadziła programu "Nasz nowy dom" w Polsacie. Prezenterka nie kryje rozżalenia decyzją Edwarda Miszczaka. Tymczasem w produkcji już huczy o nowej prowadzącej "Nasz nowy dom". Znana z programu architekt Martyna Kupczyk ujawniła szczegóły. 

Katarzyna Dowbor z członkami ekipy "Nasz nowy dom"
fot. Instagram:@katarzyna_dowbor_official

To już pewne: Katarzyna Dowbor znika z programu "Nasz nowy dom". Nowy dyrektor programowy Polsatu Edward Miszczak podziękował prezenterce za współpracę. Widzowie krytykują decyzję, ale jednocześnie zastanawiają się, kto zastąpi Katarzynę Dowbor w kolejnej edycji "Nasz nowy dom". Rąbka tajemnicy uchyliła Martyna Kupczyk, znana z programu architekt i projektantka wnętrz. Okazuje się, że w ekipie ma być już co nieco wiadomo o nowej gospodyni, a format czekają zmiany. 

Redakcja poleca

Kto zastąpi Katarzynę Dowbor w "Nasz nowy dom"? 

Martyna Kupczyk wyznała w rozmowie z Plejadą, że podobnie jak wcześniej "Nasz nowy dom" poprowadzi kobieta. Nazwiska następczyni Katarzyny Dowbor nie ujawniła, ale wie już, że nowa prowadząca będzie chciała odświeżyć formułę popularnego formatu. 

Wiem jedynie tyle, że już mamy plan produkcji. Teraz zaczynamy nową edycję i będziemy wchodzić w nowe nagrania. Nadal będziemy remontować domy. Na pewno format będzie odświeżony. Będzie nowa prowadząca, która stworzy też coś nowego - zdradziła. 

Projektantka wnętrz o zwolnieniu Katarzyny Dowbor powiedziała tylko tyle, że "idzie nowe" i "pan dyrektor widzi to jakoś inaczej". Ubolewa jednak, że będzie musiała rozstać się z dotychczasową prowadzącą. W wywiadzie Kupczyk podziękowała Katarzynie Dowbor za 10 lat wspólnej pracy. - To ogromna liczba wyremontowanych domów i wiele lat razem na planie - podkreśliła. 

Fani "Nasz nowy dom" ostro o Miszczaku po zwolnieniu Katarzyny Dowbor. "Zakompleksiony człowieczek"

Katarzyna Dowbor komentuje przyczyny zwolnienia z Polsatu

Polsat na razie milczy na temat nowej prowadzącej "Nasz nowy dom". Internauci podkreślają, że nowej gospodyni niełatwo będzie zastąpić Katarzynę Dowbor, która kierowała programem od samego początku i zaskarbiła sobie ogromną sympatię widzów. Dowbor też było trudno rozstać się z formatem - jak podkreśliła - "chyba najważniejszym w jej życiu". 

Kochani, to nie była moja decyzja. Jest mi przykro tak samo jak Wam - skomentowała decyzję Polsatu mama Macieja Dowbora

Taki "prezent" otrzymał od stacji z okazji czterdziestolecia pracy zawodowej. 64-letnia legenda ekranu wyznała, że podziękowano jej za współpracę, ponieważ nowy szef dąży do odmłodzenia kadry. 

- Nowe szefostwo, nowe porządki... i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich - podsumowała gorzko Katarzyna Dowbor. 

Katarzyna Dowbor znów zabrała głos po zwolnieniu. Mowa o "konowale z TVN"