Obserwuj w Google News

Maciej Dowbor odejdzie z Polsatu? Miał już rozmawiać z produkcją „Twoja twarz brzmi znajomo”

2 min. czytania
08.05.2023 14:44
Zareaguj Reakcja

W poniedziałek media obiegła wieść o tym, że Katarzyna Dowbor odchodzi z programu „Nasz nowy dom”. Podobno Maciej Dowbor ma zastanawiać się, co teraz zrobić. W ramach solidarności z matką zerwie umowę z Polsatem?

Maciej Dowbor odejdzie z Polsatu? Miał już rozmawiać z produkcją „Twoja twarz brzmi znajomo”
fot. Piotr Kamionka/East News

W polskiej branży telewizyjnej od miesięcy dzieje się prawdziwa rewolucja. Edward Miszczak przez 24 lata pełnił funkcję dyrektora programowego TVN. W 2022 roku zakończył współpracę ze stacją i w styczniu 2023 objął to samo stanowisko w Polsacie. Od tamtej pory gwiazdy słonecznej stacji nie czują się bezpiecznie. Edward Miszczak wprowadza wiele zmian, a jedną z nich było podziękowanie Katarzynie Dowbor za współpracę.

Zobacz też:  Fani "Nasz nowy dom" ostro o Miszczaku po zwolnieniu Katarzyny Dowbor. "Zakompleksiony człowieczek"

Katarzyna Dowbor odeszła z „Nasz nowy dom”

Katarzyna Dowbor przez 10 lat prowadziła jeden z najpopularniejszych programów Polsatu – „Nasz nowy dom”. W poniedziałek prezenterka poinformowała, że „podziękowano jej za współpracę”. Nie ukrywała, że decyzja o odejściu nie należała do niej:

- Nowe szefostwo, nowe porządki... I to odmładzanie wszystkiego i wszystkich – napisała z żalem.

Redakcja poleca

Pozostali członkowie rodziny Dowborów również pokusili się o krótki komentarz w sprawie: - Mamo, jesteśmy z Tobą. Wykonałaś kawał dobrej roboty. Myślę, że czas pokaże, że nie zawsze nowe i młodsze znaczy lepsze! (...) - napisał Maciej Dowbor w komentarzu na Instagramie.

- Mamo! Pamiętam, jak zawsze mówiłaś - „Psy szczekają, a karawana jedzie dalej” – dodała Joanna Koroniewska.

Choć w social mediach rodzina sprawia wrażenie, jakby ta informacja niewiele zmieniała w ich życiu, a jedynie otwierała drzwi na nowe możliwości, w rzeczywistości nie do końca jest tak kolorowo. Okazuje się, że Maciej Dowbor sam teraz zastanawia się nas dalszą współpracą z Polsatem.

Zobacz też:  Nina Terentiew komentuje zwolnienie Katarzyny Dowbor z "Nasz nowy dom". "Rynek się upomni"

Maciej Dowbor odejdzie z Polsatu?

Doniesienia na temat rzekomego odejścia Dowbora ze stacji podał jako pierwszy Pudelek. - Maciej jest w szoku, że jego mama została potraktowana w taki sposób. W poniedziałek rano odbył rozmowę z produkcją "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" – podał portal.

Dowbor zastanawia się, czy nie postąpić jak syn Piotra Gąsowskiego. Mężczyzna pożegnał się ze stacją zaraz po zwolnieniu ojca. Zrobił to w ramach lojalności w stosunku do swojego rodziciela.

- Z jednej strony boi się o swój los w Polsacie, ale z drugiej strony mocno zastanawia się nad tym, czy nie postąpić jak syn Piotra Gąsowskiego, by okazać wsparcie mamie. Doskonale wie, ile serca i siły wkładała w program "Nasz nowy dom" – podał informator Pudelka.

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News