Obserwuj w Google News

Cichopek i Kurzajewski nie boją się zwolnień w TVP? Już dostali nową pracę

2 min. czytania
05.11.2023 17:17

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mogą pochwalić się nową fuchą. Para dostała kolejną pracę, która pomoże im podreperować domowy budżet. Czyżby wzięli dodatkowe zlecenie na wypadek zwolnienia z TVP?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie boją się zwolnień w TVP? Już dostali nową pracę
fot. Tadeusz Wypych/East News

Po wyborach parlamentarnych 2023 w Telewizji Polskiej mogą zajść poważne zmiany. Politycy Koalicji Obywatelskiej, Trzeciej Drogi i Lewicy zapowiedzieli, że planują przeprowadzić rewolucję w TVP. O posady drżą przede wszystkim pracownicy TVP Info i „Wiadomości”. - Atmosfera jest jak na Titanicu - mówił rozmówca portalu wirtualnemedia.pl. Utraty pracy mogą się jednak obawiać także prezenterzy prowadzący programy rozrywkowe publicznego nadawcy. Według plotek na liście osób do zwolnienia znalazło się troje gospodarzy „ Pytania na Śniadanie”. Nie ma wśród nich Macieja Kurzajewskiego, lecz zdaniem eksperta może on zostać pozbawiony stanowiska przez romans z Katarzyną Cichopek. Nic więc dziwnego, że celebryci szukają innych źródeł zarobku. Świat Gwiazd podał, że właśnie dostali nową pracę.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski stracą pracę w TVP?

Pozycja Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego w TVP wydaje się niepewna. Nie wiadomo jak daleko idące będą zmiany wprowadzone przez nowe władze Telewizji Polskiej. Możliwe, że gwiazdy stacji, które nie były związane z programami poświęconymi polityce, mogą spać spokojnie. W innym przypadku Cichopek będzie zmuszona pożegnać się z „Pytaniem na Śniadanie” i „ M jak miłość”. Wcześniej zakończono też dwa inne shows z jej udziałem - „You Can Dance - nowa generacja” i „Operacja aranżacja”. Kurzajewski musiałby natomiast zapomnieć nie tylko o śniadaniówce, ale i programach TVP o tematyce sportowej. Z kolei na planie „Wielkich testów”, które powróciły na antenę po krótkiej przerwie, ostatnio pojawił się zamiast niego Przemysław Babiarz.

Redakcja poleca

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski z nową posadą. Co będą robić?

W związku z utratą telewizyjnych programów i groźbą zwolnienia gwiazdy postanowiły znaleźć inne źródło zarobku. Świat Gwiazd podaje, że już wkrótce poprowadzą galę II edycji kampanii „Badaj się regularnie”. W rolę konferansjerów wcielą się 11 listopada. Zamiast więc cieszyć się dniem wolnym i świętować zdobycie przez Polaków niepodległości, Cichopek i Kurzajewski podreperują domowy budżet. Zdobycie zlecenia z pewnością nie należało do najtrudniejszych. W końcu nie dość, że para znakomicie sprawdza się na planie „Pytania na Śniadanie”, ma też za sobą wspólną pracę podczas festiwalu w Opolu.

Według informacji Świata Gwiazd Cichopek i Kurzajewski nie będą jedynymi gwiazdami, które zaszczycą swą obecnością galę „Badaj się regularnie”. 11 listopada do Arche Hotel Krakowska przybędą między innymi: Aleksandra Popławska, Edyta Herbuś, Julia Kamińska, Anna Karczmarczyk, Aleksandra Kot, Tomasz Ciachorowski, Aleksandra Hamkało, Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela, Jak Kliment i Lenka Kliment.

Źródło: Radio ZET/Świat Gwiazd

Nie przegap
Odważne pytanie Cichopek w „Pytaniu na Śniadanie”. Kurzajewski aż się zawstydził
9 Zobacz galerię
fot. TVP (Pytanie na Śniadanie)