Obserwuj w Google News

Smutny wpis gwiazdy programu TVN. "Mieliśmy poinformować o naszym szczęściu..."

2 min. czytania
05.11.2023 13:58
Zareaguj Reakcja

Niedawno Aneta Żuchowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" informowała fanów o niespodziewanym przebiegu jej ciąży. Dziecko przyszło na świat jako ekstremalny wcześniak. Teraz opublikowała poruszający wpis.

Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikowała poruszający wpis
fot. Justyna Rojek/Dzien Dobry TVN/East News/Instagram/@anet.zuchowska/screen

Aneta i Robert Żuchowscy byli jedną z par szóstej edycji programu " Ślub od pierwszego wejrzenia", który wtedy jeszcze emitowany był w TVN. Jako jednym z niewielu par, które brały udział w miłosnym eksperymencie, udało się im nawiązać trwałą relację, a ich małżeństwo nie zakończyło się tuż po emisji programu. Jakiś czas temu na świat przyszło ich pierwsze dziecko, a ostatnio — ku zaskoczeniu fanów — przekazali, że powitali na świecie drugą pociechę. Jak zdradzili, ciąża zakończyła się niespodziewanie szybko, a ich córeczka była ekstremalnym wcześniakiem. Na świat przyszła tak szybko, że nie zdążyli nawet przekazać fanom wiadomości o ciąży. Teraz bohaterka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamieściła nowy, poruszający wpis.

Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikowała smutny wpis

W mediach społecznościowych Anety ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojawił się nowy wpis, do którego bohaterka programu dołączyła wzruszające zdjęcie. Widać na nim synka pary, który trzyma w rękach zdjęcia z ciążowego USG. Okazuje się, że Żuchowscy właśnie w taki sposób planowali obwieścić światu radosną nowinę o tym, że Aneta jest w ciąży. Jednak nie było im to dane, bo niemal wtedy, kiedy podjęli decyzję o ujawnieniu swojego sekretu, doszło do porodu. Gwiazda "ŚOPW" nie chce jednak sobie tej pięknej chwili darować i dlatego postanowiła mimo wszystko podzielić się z fanami tym pięknym ujęciem.

Redakcja poleca

"Tymi zdjęciami, jak Mieszko ogląda swoją siostrę, na jednych z pierwszych jej fotek, mieliśmy Was wszystkich poinformować o naszym szczęściu. Nie dane nam było to zrobić, bo zaraz byłam w szpitalu... ale nie daruje sobie tego! Zostawiam je tu tak czy siak! A na kolejnych zdjęciach, mam nadzieję, że Miesio będzie już trzymał nie jej zdjęcie, tylko ją samą, za łapkę" - napisała Aneta Żuchowska.

Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeżyli dramat

Pod koniec października Aneta i Robert Żuchowscy przekazali w sieci, że doczekali się drugiego dziecka. Córka przyszła jednak na świat zaledwie w 24 tygodniu ciąży, a pierwsze miesiące jej życia były walką o życie. Maleńka Hania ważyła wtedy tylko 700 gram. Obecnie dziewczynka już od ponad czterech miesięcy przebywa w szpitalu, a rodzice są coraz bardziej pewni, że ich starania i wysiłki lekarzy zakończą się sukcesem. "Po ponad 4 miesiącach jest już wielkim, 4-kilogramowym bobasem, o jeszcze piękniejszych, wielkich oczach!!! (Sami niedługo się przekonacie!)" - napisała niedawno na Instagramie, odpowiadając na pytania fanów.

Źródło: Radio ZET/Instagram

Nie przegap
Związki gwiazd - pary z dużą różnicą wieku
11 Zobacz galerię
fot. Instagram:@karoskiba