Obserwuj w Google News

Ustawka w "The Voice of Poland"? "Nie ma to jak mieć znajomości w TVP"

2 min. czytania
05.11.2023 10:38
Zareaguj Reakcja

Afera w "The Voice of Poland": widzowie uważają, że jeden z uczestników przeszedł dalej tylko dzięki znajomościom w TVP. W sieci burza, a komentujący nie przebierają w słowach.

Ustawka w "The Voice of Poland"?
fot. Pawel Wodzynski/East News

" The Voice of Poland" to program, który od lat cieszy się olbrzymią popularnością, a widzowie cenią go m.in. za dość wysoki poziom, w porównaniu z innymi formatami talent-show. Obecnie w telewizji oglądać można czternastą już edycję programu. Po niedawnym odcinku w sieci zawrzało. Wszystko przez jednego z uczestników, którego popisy nie przypadły do gustu wielu widzom. Mimo to 27-letni wokalista przeszedł do kolejnego etapu. Fani show rozpoczęli własne "śledztwo" i wielu z nich nie ma wątpliwości, że tancerz z "plecami" w TVP musiał przejść dalej, nawet jeśli jego poziom wokalny pozostawia wiele do życzenia.

Ustawka w "The Voice of Poland"?

Popisy Daniela Borzewskiego niemal od początku tej edycji programu wywoływały mieszany odbiór wśród widzów. To jednak nie budzi zdziwienia, bo przecież fani mają różne preferencje. Jednak już kilka tygodni temu pojawiały się głosy, że uczestnik, który z zawodu jest tancerzem, ma "znajomości" w TVP, a jego wsparciem może być Rafał Brzozowski. To podczas jego występu na Eurowizji Borzewski znalazł się w ekipie tancerzy. Obecnie 27-latek współpracuje z Agustinem Egurrolą i występował już w kilku programach TVP: "Dance Dance Dance" i "Jaka to melodia?". Pojawił się na scenie także podczas "Sylwestra Marzeń z Dwójką".

Redakcja poleca

Wielu internautów jest przekonanych, że fakt, iż Borzewski przeszedł do dalszego etapu programu, nie jest przypadkowe. Dali temu wyraz w komentarzach na Instagramie. "Nie ma to, jak mieć znajomości z TVP. Nawet beztalencia przejdą dalej", "No na prawdę? Czyj to dzieciak, kto go promuje? No nikt mi nie powie, że ten chłopak potrafi śpiewać", "Widzowie „wybrali” Daniela", "Trudno mi uwierzyć, że wybór tego uczestnika był faktycznym wyborem oglądających, ale możemy się tylko domyślać, o co w tym wszystkim chodzi" - piszą z konsternacją internauci.

Daniel Borzewski przeszedł dalej, bo ma znajomości w TVP?

Część widzów dopatrzyła się nawet pewnych "znaków" w zachowaniu Lanberry — to w jej drużynie znajduje się Borzewski. Uważają, że trenerka doskonale wiedziała, że 27-latek przejdzie. "Co tam robi Daniel? Toż on wcale nie umie śpiewać, Justyna miała rację, mówiąc "Pięknie tańczysz". Co on tam robi? Widzieliście minę Lanberry, jak miały być wyniki? I ona nie wiedziała, czy on przejdzie? Patrzyła na niego, mówiąc oczami: sorry stary jak odpadniesz, ale to nie moja wina. Tragedia" - ocenia internauta. Pozostaje czekać na kolejne odcinki "The Voice of Poland".

Źródło: Radio ZET/Pomponik

Nie przegap
Anna Popek rozebrała się w TVP. Zrzuciła ubrania na wizji
5 Zobacz galerię
fot. "Pytanie na Śniadanie"