Obserwuj w Google News

Waldek z "Rolnik szuka żony" komentuje aferę. Zwrócił się do widzów

2 min. czytania
05.11.2023 12:06
Zareaguj Reakcja

Nie ustają komentarze w związku z aferą w programie "Rolnik szuka żony". Waldemarowi zarzucono nieuczciwość, kiedy wyszło na jaw, że miał zwodzić kobietę, poznaną poza programem. Uczestnik przerwal milczenie i w mediach społecznościowych odniósł się do sprawy.

Waldemar z "Rolnik szuka żony" wydał oświadczenie
fot. Facebook/Rolnik szuka żony TVP/screen

Nowy sezon programu " Rolnik szuka żony" od początku dostarcza widzom mnóstwo emocji. Perypetie uczestników jak zwykle budzą olbrzymie zainteresowanie, jednak tym, co ostatnio najbardziej oburzyło widzów, jest afera z jednym z uczestników. Jak się okazało, 42-letni Waldemar miał flirtować z kobietą spoza programu. Szybko zarzucono mu nieuczciwość, a w sieci nazwano go "lovelasem", czy "Dżolero w pantoflach". W kolejnych odcinkach programu obserwowaliśmy, jak Waldemar przekonuje, że jest niewinny, a jego znajomość z tajemniczą kobietą nie miała takiego charakteru, jak wszystkim się zdaje. Teraz rolnik zabrał głos w mediach społecznościowych.

Waldemar z "Rolnik szuka żony" wydał oświadczenie

Nie jest tajemnicą, że odcinki programu "Rolnik szuka żony" nagrywane są z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Teraz więc osoby, które wzięły w programie udział, mogą go swobodnie oglądać w telewizji. Po tym, jak wyemitowano odcinek "Rolnika", w którym produkcja dowiedziała się o rzekomych romansach Waldemara, mężczyzna mierzy się z olbrzymim hejtem. Bohater z pewnością zdaje sobie z tego sprawę, bo obserwuje komentarze w mediach i jest obecny na grupach fanowskich "Rolnika". Niedawno odniósł się do słów, że jest ofiarą, a nie sprawcą sytuacji, ale to nie przerwało fali krytyki. Teraz wygląda na to, że nie ma zamiaru dłużej przekonywać wszystkich, że jest inaczej, niż im się wydaje.

Redakcja poleca

Na Instagramie Waldemara pojawił się wpis z krótkim oświadczeniem, w którym uczestnik "Rolnika" zwraca się do fanów. Wyraźnie dał do zrozumienia, że krytyka na pewno nie zachwieje jego samopoczuciem. "Grunt to pozostać sobą i uśmiechać się, bo życie — mimo swych nieprzewidywalnych torów — jest piękne. Zaznaczam: ten uśmiech z mojej twarzy nie zniknie, bo mam z czego się cieszyć. Jeśli są tacy, którzy myślą, że radość na mojej twarzy zniknie, bo coś sobie tam piszą, to się jeszcze zdziwią, jak radosny i szczęśliwy jestem" - napisał rolnik.

Waldek z Rolnik szuka żony wydał oświadczenie
fot. Instagram/@c5waldi_passion_farmer

Waldemar z "Rolnika" już nie jest singlem?

Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia o tym, że Waldemar z "Rolnika" nie jest już singlem. Jego wpis na Instagramie, w którym przekazał, że urządza sobie wieczór filmowy, ale nie będzie w nim sam, dały internautom do zrozumienia, że w jego życiu pojawiła się kobieta. Szybko zaczęli się zastanawiać, czy może chodzić o którąś z kandydatek z programu. Co ciekawe, także najnowszy post rolnika, który przytoczyliśmy powyżej, pełen jest radosnych emotek z serduszkami. Wygląda na to, że jest to potwierdzenie domysłów widzów, a Waldek już po prostu nie chce się ukrywać z tym, co dzieje się w jego życiu.

Nie przegap
Rolnik szuka żony: najbardziej kontrowersyjni uczestnicy
12 Zobacz galerię
fot. screen Facebook Rolnik szuka żony TVP