Obserwuj w Google News

Kardashianki biorą lek na cukrzycę, by schudnąć? Fani są przerażeni najnowszymi zdjęciami

1 min. czytania
15.02.2023 09:04
Zareaguj Reakcja

Siostry Kardashian są rozpoznawalne na całym świecie. Celebrytki kreują trendy i nieustanie ingerują w swoją urodę. Tym razem miały pójść o krok dalej i znaleźć nietypowy sposób na utratę wagi. Fani są przerażeni.

Siostry Kardashian
fot. BackGrid UK/East News

Kardashianki biorą lek na cukrzycę, by schudnąć? Najnowsze zdjęcia Khloe i Kim Kardashian wywołały ogromne zamieszanie w sieci. Internauci sugerują, że celebrytki poddały się oburzającemu trendowi i używają leku na cukrzycę w celu zrzucenia wagi. 

Zobacz także:  Małgorzata Tomaszewska pokazała mamę. To znana tenisistka

Kardashianki biorą lek na cukrzycę, by schudnąć? Fani są przerażeni najnowszymi zdjęciami

Kim i Khloe Kardashian opublikowały wspólne zdjęcia, które oburzyły fanów. Celebrytki odsłoniły sporo ciała, a internauci zarzucili im stosowanie leku na cukrzycę typu drugiego w celu utraty wagi. Kardashianki są skłonne do poświęceń, by prezentować - ich zdaniem - nieskazitelny wygląd. Od lat poddają się zabiegom medycyny estetycznej, które zmieniają im rysy twarzy i ciała. 

Redakcja poleca

Jak podaje pudelek.pl, fani sióstr są przekonani, że poddały się one niebezpiecznemu i oburzającemu trendowi, jakim jest stosowanie leku na cukrzycę. Kardashianki stanowczo zaprzeczają, jednak obserwatorzy im nie wierzą. Poniżej można zobaczyć zdjęcia, które wywołały burzę.

The Kardashians: gdzie oglądać reality show?

Przygody sióstr Kardashian można podglądać w programie "The Kardashians", który jest dostępny do obejrzenia na platformie Disney +.

Zobacz także: Shakira grozi Pique śmiercią? „Jego nowa dziewczyna będzie następna”

RadioZET.pl/pudelek.pl

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl