Obserwuj w Google News

Shakira grozi Pique śmiercią? „Jego nowa dziewczyna będzie następna”

2 min. czytania
14.02.2023 22:00
Zareaguj Reakcja

Shakira najpewniej chce jeszcze trochę popastwić się nad Gerardem Pique za zdradę, której się dopuścił. Piosenkarka z okazji Walentynek opublikowała dość dziwne nagranie, w którym z mopem w ręce podśpiewuje, że mogłaby zabić swojego eks. Powiało grozą?

Shakira Gerard Pique
fot. GSLV/G3 Online/East News, PAU BARRENA/AFP/East News

Shakira nie odpuszcza ani Gerardowi Pique, ani jego kochance. Najpierw piosenkarka nagrała prześmiewczą piosenkę na swojego byłego ukochanego, co wywołało kolejne medialne nagonki na nową zakochaną parę. Potem weszła na wojenną ścieżkę z rodzicami piłkarza.

Clara Chia Marti zdecydowanie źle przechodzi początki związku z Gerardem Pique. Dziewczyna ma być nękana przez fanów Shakiry, na skutek czego miała trafić do prywatnej kliniki po napadzie lęku.

Zobacz także:  Pique opublikował zdjęcie z kochanką. Shakira odpowiedziała w swoim stylu

Shakira grozi śmiercią Gerardowi Pique?

- Nie wytrzymywała już presji i po napadzie lęku musiała być leczona w prywatnej klinice w Barcelonie, szpitalu Quirónsalud. Dziewczyna Pique jest przytłoczona, a ciągłe nękanie w mediach społecznościowych poważnie się na niej odbija – można było przeczytać w „El Periodico”.

Shakira nie przestaje wbijać kolejnych szpilek byłemu partnerowi i jego nowej ukochanej. Piosenkarka opublikowała w Walentynki nagranie, na którym pląsa z mopem w rytm hitu SZA „Kill Bill”.

Redakcja poleca

W jej tańcu nie byłoby nic złego, tylko że słowa utworu mówią o… zabiciu byłego partnera. Co więcej, wspomina też o nowej dziewczynie. Gerard Pique i Clara Chia Marti powinni się bać?

- Mogłabym zabić mojego eks, to nie jest najlepszy pomysł. Jego nowa dziewczyna będzie następna. Jak do tego doszło? - podśpiewuje Shakira.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl