Obserwuj w Google News

Tak Joanna Kurska spędziła Walentynki. „Wystarczy znaleźć męża rozwodnika”

2 min. czytania
15.02.2023 07:49
Zareaguj Reakcja

Joanna Kurska pochwaliła się w sieci, jak spędziła Walentynki. Czy mogła liczyć na męża, który niedawno wyjechał do pracy w Banku Światowym w Waszyngtonie?

tak-joanna-kurska-spędziła-walentynki-wystarczy-znaleźć-męża-rozwodnika
fot. Pawel Wodzynski/East News

Joanna Kurska ma za sobą trudne chwile. Żona byłego prezesa Telewizji Polskiej niedawno pożegnała się z posadą szefowej „ Pytania na Śniadanie”. Tuż po zwolnieniu miała gorzko wypowiedzieć się o TVP, twierdząc, że „ nie jest to już telewizja sukcesu”. Kiedy wyszło na jaw, że Jacek Kurski rozpoczął pracę w Banku Światowym w Waszyngtonie, media zaczęły dopytywać Joannę o plany związane z wyprowadzką z Polski. Ona jednak konsekwentnie zaprzeczała, mówiąc, że zostaje z dziećmi w Polsce i planuje założyć fundację.

Rozłąka z partnerem musiała jednak dać jej się we znaki, bowiem według doniesień informatorów Plejady Kurska poleci do USA już w czerwcu po zakończeniu roku szkolnego jej syna. Prawdopodobnie do następnej klasy pójdzie on już za granicą. Jacek Kurski ma też szukać przedszkola dla jego córki, Teodory. Para stara się więc zrobić wszystko, by ponownie być razem. Niestety ostatnie Walentynki spędzili osobno.

Redakcja poleca

Joanna Kurska spędziła Walentynki z córką. Mąż „urwał się z kagańca”?

Zakochani mają być w stałym kontakcie i często prowadzą wideo rozmowy. Potwierdzają to słowa Joanny Kurskiej, która w święto zakochanych wybrała się z córką na narty.

- Pierwsze takie Walentynki i ferie, za chwilę dzwonimy do Taty - napisała i opublikowała serię zdjęć z zimowego wypoczynku.

Choć w komentarzach nie brakowało pozytywnych wypowiedzi internautów, znaleźli się też tacy, którzy postanowili skrytykować publiczne obnoszenie się związkiem przez byłą szefową „PnŚ”.

- No proszę, jak można pięknie żyć. Wystarczy znaleźć męża rozwodnika i sruuu żyjemy na bogato.

- Ona i jej niby mąż, Dziwisz i Jędraszewski będą się w piekle smażyć.

- A pan szczęśliwy, że urwał się z kagańca. Już tylko patrzeć jak z następną ślub weźmie - pisali obserwatorzy Kurskiej, którzy najwyraźniej nie wierzą w prawdziwość uczucia Jacka i Joanny.

Myślicie, że zasłużyli sobie na tak surową ocenę internautów?

Joanna Kurska
10 Zobacz galerię
fot. EXCLUSIVE/RADIOZET.PL