,

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki znów razem. Pokazali zdjęcia z randki

21.03.2023 16:13

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki spędzili ze sobą miłe chwile. Gwiazdy nie zamierzają już ukrywać swoich spotkań i publikują zdjęcia z ekstremalnej randki. Wrócili do siebie, a może nigdy nie przestali być razem?

Julia-Wieniawa-i-Nikodem-Rozbicki-znów-razem-Pokazali-zdjęcia-z-randki
fot. Artur Zawadzki/East News, VIPHOTO/East News

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki byli jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Nic więc dziwnego, że ich fani byli w szoku, gdy gwiazdy poinformowały o rozstaniu. „Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź” - napisali na Instagramie pod koniec października 2022 roku. Od tego czasu wiele się jednak wydarzyło, a aktorzy byli kilkukrotnie widziani w dwuznacznych sytuacjach.

Wieniawa i Rozbicki do siebie wrócili? Wybrali się razem na przejażdżkę konną

Według medialnych doniesień para nie miała czasu na spotkania przez zawrotną karierę Julii, która promowała swoją płytę i pracowała na planach filmowych. Rozstanie z Nikodemem miało jednak przebiec w pokojowej atmosferze, a wkrótce fotoreporterzy przyłapali Wieniawę i Rozbickiego na czułościach podczas gali 30-lecia Polsatu. Jakiś czas później celebryci wspólnie świętowali sukces spektaklu „Gra”, w którym aktorka zagrała główną rolę. Na opublikowanych zdjęciach nie odstępowali się na krok, wpadali sobie w objęcia i namiętnie się całowali.

Niestety zarówno Wieniawa, jak i Rozbicki nie komentowali medialnych publikacji, a pytani o ich relacje szybko ucinali temat. Aktor raz nawet przerwał wywiad i uciekł sprzed mikrofonu, gdy tylko wspomniano o jego ukochanej. Prawdopodobnie gwiazdy postanowiły jednak przerwać milczenie i nie mogąc dłużej zaprzeczać ich bliskim kontaktom, udostępnili na Instagramie zdjęcia z ekstremalnej randki.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wybrali się na konną przejażdżkę. Towarzyszyła im właścicielka stadniny, Karolina Ferenstein-Kraśko. Żona Piotra Kraśki najwyraźniej czuwała nad bezpieczeństwem amatorskich jeźdźców i zwierząt, podczas gdy aktorzy mogli cieszyć się swoim towarzystwem.

Fani pary nie kryli radości, ponownie widząc gwiazdy razem. „Zakochani są wśród nas!”, „Coś wspaniałego!” - pisali. Jedna z internautek pokusiła się też o dłuższą wypowiedź. „Za każdym razem, gdy widzę cię z Nikodemem, moje serce rośnie” - zwróciła się do Julii. - „Nieważne, czy jesteście w związku, czy jesteście przyjaciółmi, widać jak bardzo uszczęśliwiacie siebie nawzajem małymi gestami. To jest piękne!” - podsumowała.

Myślicie, że Wieniawa i Rozbicki rzeczywiście są tylko przyjaciółmi, wrócili do siebie, a może nigdy nie przestali być razem? Możliwe, że ich relacja jest bardziej skomplikowana, niż nam się wydaje?

loader
Julia Wieniawa / Nikodem Rozbicki
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram @juliawieniawa

Logo radiozet Dzieje się