Obserwuj w Google News

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki rozstali się. Aktorka rzuciła chłopaka dla kariery?

1 min. czytania
14.11.2022 12:03
Zareaguj Reakcja

Rozstanie Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego jest głośno komentowane. Czy aktorka porzuciła związek dla kariery? W mediach pojawiły się informacje dotyczące rozstania polskich gwiazd.

Julia Wieniawa / Nikodem Rozbicki
fot. Beata Zawrzel/REPORTER/ EAST NEWS

Julia Wieniawa zyskała ogromną popularność dzięki roli w serialu "Rodzinka.pl". Dziś jest wziętą aktorką, gwiazdą mediów społecznościowych i wzbudza niemałe zainteresowanie mediów. W październiku 2022 roku młoda aktorka potwierdziła rozstanie z Nikodemem Rozbickim, znanym między innymi z serii "Listy do M." i "Kogel Mogel". Wiele osób zastanawiało się, dlaczego jedna z  najbardziej medialnych par krajowego show-biznesu ogłosiła zakończenie związku. Czy była to decyzja Julii?

Redakcja poleca

Julia Wieniawa rzuciła Nikodema Rozbickiego? Nowe fakty o rozstaniu gwiazd

Zdaniem magazynu "Party" związek Wieniawy i Rozbickiego miał się zakończyć z przyczyn zawodowych. Aktorka, zajęta swoimi sprawami, miała mieć coraz mniej czasu na związek.

- Zaganiana Julia nie miała już dla ukochanego czasu. Wydała debiutancką płytę i była pochłonięta jej promocją, a choć skończyła zdjęcia do "Nie cudzołóż i nie kradnij", następne projekty czekają w kolejce. Mimo to rozstanie miało przebiegać w spokojnej atmosferze, "bez dramatów" - cytuje Plotek informatora magazynu "Party".

- Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź. Pozdro z Londynu! - opowiadał Nikodem.

Myślicie, że Julia poświęciła ukochanego dla kariery?