Wieniawa zapozowała w bieliźnie. „Mniej fotoszopa i będzie dobrze"

10.03.2023 22:31

Julia Wieniawa pochwaliła się w mediach społecznościowych efektami odważnej sesji – gwiazda zapozowała w samej bieliźnie. Uwagę internautów zwrócił fakt, że celebrytka nieco przesadziła z ingerencją w zdjęcia i zarzucili jej „zakłamywanie rzeczywistości”.

Julia Wieniawa
fot. Pawel Wodzynski/East News

Julia Wieniawa rozpoznawalność zyskała dzięki roli dziewczyny Kuby Boskiego w popularnym serialu „Rodzinka.pl” emitowanym na antenie TVP. Obecnie uchodzi za jedną z najbardziej uzdolnionych aktorek młodego pokolenia i ma na swoim koncie udział w produkcjach takich jak „Klan”, „Na dobre i na złe”, czy „W lesie dziś nie zaśnie nikt”.

Zobacz także: Julia Wieniawa źle wspomina szkolne czasy? "Dziewczyny potrafią być okrutne"

Julia Wieniawa chwali się kolejnymi projektami. „Nie patrzę na stawkę”

Celebrytka spełnia się nie tylko aktorsko – jest także piosenkarką i influencerką, a jej konto na Instagramie obserwuje obecnie ponad 2 miliony użytkowników. Wieniawa chętnie dzieli się z fanami ujęciami ze swojego życia prywatnego oraz prezentuje efekty kolejnych projektów.

Wzięłam udział w wielu niskobudżetowych filmach, a czasem nawet za półdarmo. Tylko dlatego, że wierzę w projekt i miałam z tego satysfakcję. Czułam, że to mnie świetnie rozwinie i będzie dobrze wyglądać w moim CV. Więc ja naprawdę bardziej myślę o tym, aby projekt mnie chwycił za serce, a nie patrzę na stawkę

– wyznała w wywiadzie dla „Jastrząb Post”.

Niedawno gwiazda pochwaliła się śmiałą sesją zdjęciową w koronkowej bieliźnie, wzbudzając zachwyt internautów. Wygląda na to, że chciała powtórzyć ten sukces. Jak wyszło?

Julia Wieniawa znów pozuje w bieliźnie. „Za mocno wyretuszowane”

Julia Wieniawa postanowiła iść za ciosem i nawiązała kolejną współpracę z marką bieliźnianą. Początki były trudne, jednak teraz celebrytka czuje się przed obiektywem jak ryba w wodzie, śmiało prezentując swoje wdzięki.

To była pierwsza taka moja sesja. Miałam oczywiście różne propozycje, jak jeszcze pewne gazety istniały, ale nigdy ich nie przyjęłam, bo nie miałam takiej potrzeby

 – mówiła w rozmowie z „Pudelkiem” przy okazji pierwszej sesji.

Najnowsze zdjęcia Wieniawy spotkały się niestety z nieco mniejszym entuzjazmem internautów – obserwatorzy wytknęli influencerce przesadny retusz.

Trochę mniej fotoszopa i będzie dobrze.
Pięknie wyglądasz, ale zdjęcia za mocno wyretuszowane.
Duży retusz, takie trochę zakłamywanie rzeczywistości

 – można przeczytać w sekcji komentarzy na Instagramie.

A Wam jak się podoba Julia Wieniawa w takim wydaniu?

RadioZet.pl/”Jastrząb Post”/”Pudelek”

loader
Julia Wieniawa w kurtce za 11 tysięcy złotych
5 Zobacz galerię
fot. Exclusive-RadioZet.pl