Julia Wieniawa w kurtce za 11 tysięcy złotych
  • julia-wieniawa-w-designerskiej-kurtce-za-11-tysiecy
  • julia-wieniawa-w-kurtce-za-11-tysiecy
  • julia-wieniawa-w-designerskiej-kurtce
  • 5 Zobacz
fot. Exclusive-RadioZet.pl

Nie jest tajemnicą, że celebryci zgarniają niemałe sumy. Źródła ich dochodu to zwykle nie tylko gaże filmowe, ale też liczne kontrakty i współprace z firmami spoza branży artystycznej. Do zacnego grona majętnych gwiazd zaliczyć można Julię Wieniawę. 23-letnia gwiazda szturmem podbiła świat polskiego kina i dziś najwyraźniej może pozwolić sobie na zakup ubrań, których wartość przyprawia o zawrót głowy.

Julia Wieniawa doskonale odnajduje się zarówno na planie zdjęciowym, jak i w świecie biznesu. Gdy w jej aktorskim portfolio pojawiają się nowe pozycje, powiększa się też zawartość jej portfela. Z informacji udostępnionych przez "SuperExpress" wynika, że jeszcze w czasie pandemii młoda gwiazda zarobiła 1,5 mln złotych.

Jej dochód to nie tylko kontrakty filmowe i serialowe. Aktorka zbija kokosy także dzięki sponsorowanym postom na Instagramie, za które może zarabiać nawet 30 tysięcy złotych. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że 23-latka może sobie pozwolić na garderobę godną prawdziwej gwiazdy.

Julia Wieniawa paraduje w stroju za 13 tysięcy

Niedawno Julia Wieniawa wybrała się na spacer po stolicy, gdzie została zauważona przez paparazzi. Ich uwagę przykuł przede wszystkim strój aktorki, którego wartość przewyższa cenę używanego samochodu. Biała kurtka opatrzona dużym logiem, którą Wieniawa miała na sobie, pochodzi z kolekcji Prady. Jej cena to 2,400 euro, co w przeliczeniu na złotówki wynosi ponad 11 tysięcy. Ekstrawagancki strój aktorki uzupełniały czarne okulary od tego samego producenta, które kosztowały 370 euro, czyli prawie 2 tysiące złotych.

Poniżej znajdziecie zdjęcia Julii Wieniawy w designerskim stroju!