Obserwuj w Google News

Jest film z pierwszego tańca Marty i Pawła z „Rolnika”. Wybrali wyjątkowy utwór

2 min. czytania
03.07.2023 12:24

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z „Rolnik szuka żony” są już po ślubie. Sakramentalne „tak” padło 30 czerwca, a po wzruszającej uroczystości para młoda i goście udali się do Pałacu w Brunowie. W sieci pojawił się film z pierwszego tańca – na tę okazję uczestnicy show TVP wybrali wyjątkową piosenkę.

Marta i Paweł z Rolnik szuka żony wzięli ślub
fot. screen Instagram pawelfarmer

Marta i Paweł z „Rolnik szuka żony” szybko się w sobie zakochali. Mają już za sobą ślub cywilny, a kilka miesięcy po tej uroczystości przyszedł na świat ich synek. Przez ciążę odłożyli ślub kościelny nieco w czasie, ale warto było czekać – wszystko dopięli na ostatni guzik, a patrząc po filmach, goście bawili się wyśmienicie i czuli się zaopiekowani. Pierwszy taniec u niejednego wywołał łzy w oczach.

Zobacz także:  Ślub Marty i Pawła z "Rolnik szuka żony". Marta Manowska pokazała zdjęcia z wesela [FOTO]

Rolnik szuka żony: pierwszy taniec Pawła i Marty zachwyca

Ślub kościelny był połączony z chrzcinami synka pary, Adama. Data obu uroczystości też była wyjątkowa – mijały dokładnie trzy lata od pierwszego spotkania Marty i Pawła. Przypadek? Nawet jeśli, to bardzo wymowny.

Marta Paszkin zachwyciła białą, skromną suknią w kształcie litery A. Koronkowe zdobienia dodawały uroku. Z kolei pan młody postawił na klasyczny garnitur. Na ślubie pojawiła się też niezastąpiona Marta Manowska – matka chrzestna miłości Marty i Pawła. Pod relacją przedślubnej sesji wspominała:

- Miałam o obrazie mówić dziś podczas życzeń. I o słowach Pawła na peronie, kiedy czekaliśmy na ciebie. I tak powiem. To jest piękny dzień. Wasz dzień – pisała Marta Manowska.

Redakcja poleca

W sieci pojawiły się już nie tylko zdjęcia, ale też filmy ze ślubu uczestników „Rolnik szuka żony”. Na facebookowym profilu Studio Dora opublikowano kilka nagrań. Państwo Bodzianny na pierwszy taniec wybrali piosenkę, którą znają wszyscy widzowie programu TVP - „Magiczne słowa” Rafała Brzozowskiego.

Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen