Obserwuj w Google News

Ada z „Rolnik szuka żony” jest w ciąży? Bohaterka show TVP zabiera głos

2 min. czytania
29.06.2023 22:10
Zareaguj Reakcja

Ada i Michał z 9. edycji programu „Rolnik szuka żony” już wkrótce staną na ślubnym kobiercu. Bohaterowie hitu TVP pochłonięci są obecnie przygotowaniami do ceremonii, a ich fani zdołali dopatrzyć się na zdjęciach kobiety pewnej istotnej zmiany.

Ada-z-Rolnik-szuka-żony-jest-w-ciąży-Skomentowała-doniesienia
fot. Instagram @tyszk.mi

Adrianna Jasiaczek i Michał Tyszka poznali się na planie 9. edycji „ Rolnik szuka żony”. Para niemal natychmiast wpadła sobie w oko, choć początkowo niewielu fanów show wierzyło w powodzenie tego związku. Relacja bohaterów rozwinęła się jednak na tyle szybko, że jeszcze na ekranie mogliśmy oglądać początki ich uczucia. Ada i Michał już wkrótce będą ślubować sobie miłość przed ołtarzem, a o przygotowaniach do ceremonii zdążyli nieco opowiedzieć na swoich profilach mediach społecznościowych.

Redakcja poleca

Ada z „Rolnik szuka żony” jest w ciąży? Bohaterka show TVP zabiera głos

Ada i Michał zaręczyli się jeszcze przed finałowym odcinkiem show, a kilka dni temu Ada  obchodziła huczny weekend panieński, na którym nie zabrakło wianka, bieli i balonów. Zdjęcia z imprezowego weekendu cieszyły się w sieci naprawdę sporym zainteresowaniem, a fani bohaterki show nie szczędzili jej pozytywnych komentarzy. Okazuje się jednak, że nie tylko te fotografie wywołały wśród fanów Ady prawdziwą furorę. Internauci od dłuższego czasu zwracają uwagę na pewien szczegół, którego doszukują się w....  brzuchu celebrytki.

Zdaniem dociekliwych obserwatorów, Ada i Michał ukrywają przed nimi fakt, że już wkrótce zostaną rodzicami.

- Sądzicie, że Adrianna z „Rolnik szuka żony” skomentuje spekulacje na temat widocznego brzuszka? - dociekają w komentarzach.

Do pogłosek na temat ciąży postanowiła odnieść się sama Jasiaczek, która w relacji na swoim Instagramie opublikowała wymowny wpis.

- Czy za każdym razem ludzie będą wkręcać mi ciążę – pisała rozbawiona.

Adrianna Jasiaczek dementuje plotki o ciąży
fot. Instagram @adrienne._x

RadioZET.pl/Plejada.pl