Obserwuj w Google News

Klaudia z "Rolnik szuka żony" zaręczyła się z Valentynem? Pokazała zdjęcie

2 min. czytania
27.06.2023 12:34
Zareaguj Reakcja

Klaudia i Valentyn z Rolnik szuka żony” TVP należą do tych par, których życie prywatne i postęp związku bardzo interesują widzów. O ile Tomasz i Justyna oraz Ada i Michał są już zaręczeni i przymierzają się do ślubu, tak w przypadku Klaudii rozbrzmiewa głucha cisza. Rolniczka dodała wymowne zdjęcie związane z dociekliwością fanów.

Rolnik szuka żony Klaudia jest zaręczona z Valentynem?
fot. screen Facebook Rolnik szuka żony TVP

Tomasz i Justyna z dziewiątej edycji Rolnik szuka żony” zaręczyli się w święta Bożego Narodzenia, a Ada i Michał zdążyli zrobić to jeszcze przed odcinkiem finałowym. Wielu widzów jest ciekawych, w jaką stronę zmierza relacja Klaudii i Valentyna. Para z show TVP chyba nie zamierza z niczym się spieszyć. A może już jest po wszystkim? Rolniczka pokazała serdeczny palec...

Zobacz także:  Kamila z „Rolnika” trafiła do szpitala. Mogło skończyć się tragicznie

Rolnik szuka żony: Klaudia wyjawia, czy zaręczyła się z Valentynem

Fani nie mogą się doczekać hucznego ślubu Klaudii i Valentyna. Niektórzy fani posunęli się nawet do tego, że stworzyli parę w popularnej grze The Sims i wirtualnie zorganizowali uroczystość uczestnikom „Rolnik szuka żony”. Zakochani muszą się liczyć z tym, że dostają coraz więcej pytań o to, czy zaręczyny się odbyły.

- Z Valentynem wszystko idzie razem, samo przez siebie wychodzi. […] Emocjonalnie się otworzyłam, bo miałam w sobie barierę. Nie dopuszczałam do siebie większych uczuć przyznała Klaudia w odcinku świątecznym „Rolnika”.

Widać, że są zakochani po uszy i sobie ufają. W dodatku Valentyn zadeklarował, że moment zaręczyn na pewno przyjdzie, ale sam nie wie kiedy.

Redakcja poleca

Fani pary drążyli temat, stąd Klaudia postanowiła pokazać, na czym aktualnie stoi. Podczas sesji Q&A na Instastory Klaudii pojawiło się pytanie o zaręczyny, więc rolniczka wstawiła zdjęcie Valentyna leżącego na kanapie oraz dłoni. Jednak nie widniała na niej żadna błyskotka.

- Jak widać – skwitowała Klaudia. Na zaręczyny będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

rolnik-szuka-zony-klaudia-zareczyny-valentyn
fot. screen Instagram k__klaudi/
Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen