Zamknij

Michał i Ada z „Rolnik szuka żony” się zaręczyli! Wzruszeniom nie było końca

Klaudia Bochenek
27.11.2022 23:05

Finał „Rolnik szuka żony” TVP to nie tylko wyjaśnianie wszelkich niedopowiedzeń, ale też momenty radości. Marta Manowska nie kryła radości i wzruszenia, kiedy Michał ogłosił, że dzień przed nagraniami zaręczył się z Adą.

Michał i Ada Rolnik szuka żony
fot. screen Facebook Rolnik szuka żony TVP

Michał z „Rolnik szuka żony” spośród trzech kandydatek ostatecznie wybrał Adę i był to strzał w dziesiątkę. Świetnie się dogadują, na każdym kroku sobie słodzą i widać między nimi ogromne zaufanie oraz przywiązanie. Wielu fanów programu twierdziło, że zaręczyny będą tylko kwestią czasu – mieli rację, rolnik nie miał zamiaru czekać.

Zobacz także: Finał „Rolnik szuka żony”: afera między Tomkiem i Zuzą. Manowska ją przycisnęła

Rolnik szuka żony: Michał i Ada się zaręczyli

- Ada się do mnie wprowadziła i jesteśmy szczęśliwi. […] Myślę, że to była najlepsza decyzja w moim życiu – mówił Michał w rozmowie z Martą Manowską.

Rolnik opowiadał, że najbardziej w Adzie ceni to, że ma do niego cierpliwość. Jest szczęśliwy, że akceptuje go takiego, jakim jest. Dziewczyna doskonale rozumie swojego chłopaka, bo – jak przyznała – bardzo go kocha i szaleje za nim. Wady kompletnie jej nie przeszkadzają.

Michał w jednym z ostatnich odcinków mówił, że na dłoni Ady czegoś brakuje – pierścionka. Już wtedy miał w planach zaręczyny i zbytnio z nimi nie zwlekał.

- Przyjechaliśmy do Kazimierza na ten finał, a ja sobie w głowie zaplanowałem, że będziemy tu siedzieć już jako narzeczeni. Oświadczyłem się, a ona się zgodziła. Wczoraj! - mówił przeszczęśliwy Michał.

- Zdecydowanie spełniłem swoje marzenie w tym programie – dodał rolnik.

loader
Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen