Zamknij

Rolnik szuka żony: Roksana jest w ciąży. Pochwaliła się uroczymi zdjęciami

27.11.2022 16:18

Kolejna uczestniczka „Rolnik szuka żony” zostanie mamą. Gwiazda ósmej edycji show TVP ogłosiła, że jest w ciąży. Roksana już niedługo przywita na świecie swoje pierwsze dziecko.

Roksana Rolnik szuka żony
fot. screen Instagram schminkenbysarna

Roksana wzięła udział w ósmej edycji „Rolnik szuka żony”. Miała nadzieję, że połączy ją miłość z jednym z uczestników. Widzowie kibicowali, aby Stanisław wybrał właśnie ją. Niestety – rolnik był kompletnie nieczuły na kandydatki, które zaprosił na gospodarstwo, a Roksanę i tak ostatecznie dopadła strzała Amora - z obecnym narzeczonym Kamilem poznała się za pośrednictwem Instagrama.

Zobacz także: Wpadka TVP. Pokazano pary z "Rolnik szuka żony" przed finałem [FOTO]

Rolnik szuka żony: Roksana pochwaliła się ciążą

Roksana, miłośniczka gór, natury i makijażu, nie uniknęła miłości. Zaczęła budować związek z Kamilem, który nie był powiązany z programem „Rolnik szuka żony”. W czerwcu tego roku oboje pochwalili się zaręczynami, a kilka tygodni temu Roksana na własnym kanale YouTube poinformowała, że kupili wspólne mieszkanie.

Teraz związek wszedł na kolejny poziom. Roksana pochwaliła się na Instagramie kilkoma kadrami z „brzuszkowej” sesji. Uczestniczka „Rolnika” już niedługo zostanie mamą.

- Dziecko to uwidoczniona miłość. Przed nami egzamin z życia – podpisała zdjęcia.

- Jeszcze raz gratulacje kochani!! Niech fasolka rośnie! Późnej będą razem biegać z naszą Antosią  - skomentowała Joanna Wielgosz, narzeczona Kamila z ósmej edycji, która sama niedawno została mamą uroczej Antosi.

- Gratulacje jeszcze raz! Jesteście cudowni! - pisali internauci. My również dołączamy się do gratulacji!

loader
Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen