Obserwuj w Google News

Marta Manowska odejdzie z „Rolnik szuka żony”? Fani zaniepokojeni

2 min. czytania
25.11.2022 11:42
Zareaguj Reakcja

Marta Manowska odejdzie z programu TVP „Rolnik szuka żony”? Wśród fanów panuje ogromne zaniepokojenie, a zapowiedź telewizji publicznej tylko dodaje emocji. To koniec „Rolnika”, jakiego dobrze znamy?

Marta Manowska Rolnik szuka żony TVP
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Marta Manowska nie będzie dłużej prowadzić programu „Rolnik szuka żony”? Gwiazda TVP jest jedną z ulubienic internautów i nikt nie wyobraża sobie innej osoby na jej miejscu. Genialnie sprawdza się również jako gospodyni „Sanatorium miłości”. Fani obu programów zauważyli, że Marta Manowska jest przemęczona i zabrakło u niej dawnego zacięcia oraz pasji.

Zobacz także:  Finał „Rolnik szuka żony”. Takich zwrotów akcji nikt się nie spodziewał!

Marta Manowska odejdzie z „Rolnik szuka żony”?

Marta Manowska od 2014 roku prowadzi program „Rolnik szuka żony”. W 2019 roku dołożono jej obowiązków i została gospodynią „Sanatorium miłości” oraz „The Voice Senior”.

27 listopada o 22:00 TVP wyemituje finał 9. sezonu „Rolnik szuka żony”. Wypuszczony zostanie także specjalny odcinek świąteczny. Oczywiście większość fanów wypatruje ogłoszenia kolejnej, jubileuszowej już edycji. Niewielu wierzy, że TVP pozbędzie się „kury znoszącej złote jaja” i pozbawi widzów rozrywki.

Redakcja poleca

Wiadomo już, że w finałowym odcinku „Rolnik szuka żony” Marta Manowska ma ogłosić historyczną wiadomość. Internauci już spekulują – albo zwyczajnie ogłosi casting do 10. edycji, albo… pożegna się z programem. W sieci mnogo od głosów, że u prowadzącej nie widać już przysłowiowej iskry w oku i zwyczajnie się wypaliła. Podczas finału wyglądała na przygnębioną. Poza tym mogła czuć się przybita samobójczą śmiercią uczestnika z poprzedniej edycji, Krzysztofa.

Internauci często zwracali uwagę na to, że Marta Manowska w 9. sezonie „Rolnika” nie jest zainteresowana tak jak kiedyś codziennym życiem uczestników i zwyczajnie rzadko pojawia się przed kamerami. Czekamy w takim razie, jakie rewelacje zostaną ogłoszone w finałowym odcinku.

Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen