Obserwuj w Google News

Rolnik szuka żony: Michał i Ada oszukali wszystkich?

2 min. czytania
24.11.2022 12:24
Zareaguj Reakcja

Michał i Ada z programu "Rolnik szuka żony" TVP, wydają się dla siebie stworzeni. Mimo to niedawno w mediach pojawiła się informacja o tym, że para najlepsze chwile ma już za sobą. Jaka jest prawda?

Rolnik szuka żony: Michał i Ada oszukali wszystkich?
fot. Rolnik szuka żony/Facebook/Screen

Wydawało się, że wspólna przyszłość Michała i Ady z " Rolnik szuka żony" była pewnikiem. Mężczyzna wielokrotnie wyznawał miłość swojej wybrance, a nawet udało mu się przekonać do niej rodziców. Ada zaproponowała mu wspólne mieszkanie na jej gospodarstwie. Wyglądało na to, że małżeństwo było tylko kwestią czasu.

Niedawno w internecie pojawiły się plotki o rozstaniu pary. Nieoczekiwany zwrot akcji był szokiem dla fanów. Czy w finałowym odcinku kultowego programu TVP widzowie naprawdę nie mogą liczyć na happy end?

Zobacz też: Finał „Rolnik szuka żony”. Takich zwrotów akcji nikt się nie spodziewał!

Rolnik szuka żony 9: Michał rozstał się z Adą?

Niedawno w mediach pojawiły się doniesienia o rozstaniu Michała i Ady. Dowodem na to miały być instagramowe posty, które uczestnicy zamieścili na swoich profilach. Ada opublikowała InstaStory, w którym napisała: >>Kiedy on mówi: "Będziemy razem na dobre i na złe"<<. Część internautów uznała, że te słowa były przepełnione ironią i żalem.

W internecie zawrzało także po tym, jak Michał zamieścił w mediach społecznościowych fotografię z podpisem: "Dojrzalszy o doświadczenie". Nietrudno się domyślić, że na podstawie tego wpisu fani zaczęli snuć domysły o rozstaniu pary.

— Szkoda, że tak wyszło, może następnym razem — napisała fanka.

Czy rzeczywiście Michał i Ada nie doczekają szczęśliwego zakończenia? Wszystko wskazuje na to, że fani  programu "Rolnik szuka żony" mogą być spokojni. W zwiastunie finału widzimy Adę, która zapewnia, że "wszystko smakuje lepiej, jak się o to zawalczy". Może to oznaczać, że para postanowiła nieco podgrzać atmosferę przed finałem, płatając fanom niewinnego figla. Zatem wciąż istnieje szansa na to, że 9. edycja "Rolnika" zakończy się zaręczynami Ady i Michała.

Redakcja poleca

Źródło: RadioZET.pl