Obserwuj w Google News

"Rolnik szuka żony": Była żona Tomasza w finale? Fani chcieli zgotować mu piekło

1 min. czytania
22.11.2022 17:31
Zareaguj Reakcja

Finał "Rolnik szuka żony" będzie prawdziwą gratką dla fanów show TVP1. Może nie być jednak przyjemnym przeżyciem dla Tomasza, któremu fani chcą zgotować piekło. Widzowie zaproponowali gościnny występ w programie byłej żonie uczestnika.

"Rolnik szuka żony": Była żona Tomasza w finale? Fani chcieli zgotować mu piekło
fot. Screen: TVP VOD "Rolnik szuka żony" odc.4

W 9. edycji programu "Rolnik szuka żony" o miejsce w sercu Tomasza walczyły trzy kandydatki — Justyna, Katarzyna i Klaudia. Żadna z nich zdawała się nie przejmować tym, że mężczyzna już raz stanął na ślubnym kobiercu. Do czasu, kiedy na horyzoncie pojawiła się była żona Tomasza.

Zobacz także:  Rolnik szuka żony: kryzys między Valentynem i Klaudią? Dodali wymowne zdjęcia

Finał 9. edycji "Rolnik szuka żony". Fani szykują niespodziankę dla Tomasza?

Z biegiem czasu Tomasz zbliżył się do Justyny. Początkowo wszystko wskazywało na to, że uda im się odnaleźć wspólne szczęście, lecz później nad ich przyszłością zawisły czarne chmury. Jak podaje serwis Plotek.pl, na facebookowej grupie "Rolnik Szuka Żony — Kandydaci" zaczęła udzielać się osoba, podająca się za byłą żonę Tomasza.

Atmosfera stała się naprawdę gorąca. Fani zauważyli, że kobieta nie szczędzi słów krytyki wobec swojego byłego partnera i natychmiast zaczęli namawiać ją do udziału w programie. Konfrontacja kobiety z Tomaszem na pewno uszczęśliwiłaby fanów. Sam zainteresowany zapewne nie byłby zadowolony.

Źródła: RadioZET.pl/Plotek.pl