Obserwuj w Google News

Finał „Rolnik szuka żony”: Michał i Tomek zostali singlami? Zdjęcia mówią wszystko

2 min. czytania
21.11.2022 21:14
Zareaguj Reakcja

Finał „Rolnik szuka żony” coraz bliżej. Internauci już spekulują, jakie losy spotkają uczestników i czy nowo powstałe pary przetrwają. Pojawiają się pierwsze przecieki, a pikanterii dodają zdjęcia, które wykonano podczas ostatniego odcinka. Czy Michałowi i Tomkowi wyszło z Adą i Kasią? Nie mieli zbyt tęgich min.

Rolnik szuka żony
fot. screen Facebook Rolnik szuka żony TVP

Finał „Rolnik szuka żony” będzie tym bardziej emocjonujący, ponieważ nie można jasno określić, która para zdecydowała się być ze sobą na dobre i na złe. Do tej pory typowano, że to uczucie Michała i Ady przetrwa – niektórzy dopatrywali się na jej dłoni nawet pierścionka zaręczynowego. Za pewnik bierze się też związek Tomka i Justyny. Jednak zdjęcia z odcinka finałowego powoli weryfikują wszystko.

Zobacz także:  Rolnik szuka żony: kryzys między Valentynem i Klaudią? Dodali wymowne zdjęcia

Finał Rolnik szuka żony: Michał i Tomek zostali singlami?

Portal „Telemagazyn” opublikował zdjęcia z finału „Rolnik szuka żony”. Na fotografiach widać roześmianą Klaudię, równie radosnego Tomasza czy momentami uśmiechającego się kątem ust Mateusza. Michał i „młody Tomek” mają dość posępne miny. Nie udało im się ostatecznie znaleźć miłości?

Co uważniejsi internauci i fani programu twierdzą, że znają już odpowiedź. Chociaż zdjęcia wykonano w taki sposób, aby zdradzać jak najmniej, niektórzy już wyczuli pismo nosem. Przy rozmowach w cztery oczy z Martą Manowską pary zazwyczaj siedzą nieco dalej od prowadzącej. W przypadku dwóch rolników widać różnicę.

Redakcja poleca

Ci, którym nie wyszło w programie, siadają na fotelu, który jest ustawiony dość blisko Marty Manowskiej. Zresztą obok na pewno widać byłoby fragment drugiego siedziska, należącego do wybranki danego rolnika. W przypadku Michała i „młodego Tomka” wygląda na to, że rozmowa toczy się tylko w towarzystwie prowadzącej.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Internauci są skołowani. Michał z Adą w ostatnim odcinku często wyznawali sobie miłość i wydawałoby się, że rolnik wręcz przepadł w swoim uczuciu. Sam przyznał, że nigdy czegoś takiego nie przeżył. Z kolei Tomek otrzymał od Kasi drugą szansę i wyrazili chęć powolnego poznawania się oraz budowania relacji. Już w najbliższą niedzielę dowiemy się, co zadziało się w ich życiu.

Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen