Obserwuj w Google News

Finał „Rolnik szuka żony”. Takich zwrotów akcji nikt się nie spodziewał!

2 min. czytania
23.11.2022 17:34
Zareaguj Reakcja

Finał „Rolnik szuka żony” TVP już w niedzielę 27 listopada o 22:00. Właśnie pojawił się zwiastun odcinka, na który wielu widzów tak mocno czekało. A zwrotów akcji nie brakuje. Czy znów czekają nas oświadczyny na antenie? Wiele na to wskazuje.

Finał Rolnik szuka żony
fot. screen Facebook TVP1

Finał „Rolnik szuka żony” to coś, na co wszyscy czekali – w końcu wszystko się wyjaśni. Czy Tomek będzie z Kasią? Czy Klaudia dogadała się z Valentynem? Czy Mateusz w końcu znalazł miłość? Czy Michał zaręczył się na oczach widzów? W studiu TVP na uczestników czeka wiele konfrontacji. Gorąco może być szczególnie w przypadku Tomka – Zuza i Kasia spojrzą sobie w oczy po dość niewygodnej sytuacji.

Zobacz także:  Rolnik szuka żony: kryzys między Valentynem i Klaudią? Dodali wymowne zdjęcia

Finał „Rolnik szuka żony” TVP: zaręczyny w programie?

Zwiastun rozpoczyna wypowiedź Ady - „Wszystko smakuje lepiej, jak się o coś zawalczy”. Kamera pokazuje również wybranki Mateusza, które mają nietęgie miny. Czy kolejne kontrowersyjne szczegóły wyjdą na jaw? Na pewno zostaną postawione w ogniu pytań – w końcu opuściły gospodarstwo w cieniu skandalu. Mateusz czuł się bardzo dotknięty przez „spisek” i temat na pewno wróci przy okazji finałowego odcinka.

Następnie widzimy, jak do pomieszczenia wchodzą kandydatki 24-letniego Tomka. W tym przypadku trudno cokolwiek wyczuć – Kasia ma dość ponurą minę, a Zuza uśmiecha się kątem ust i sprawia wrażenie dość pewnej siebie. Dziewczyny w końcu spojrzały sobie w oczy od momentu, gdy rolnik odesłał Zuzę, a przywrócił na gospodarstwo odrzuconą, ale zakochaną w nim uczestniczkę. Zresztą Kasia sama mówi do kamery, że „troszkę się boi tej konfrontacji”.

Redakcja poleca

Co do Tomasza i Justyny, oboje siedzą w fotelach i trzymają się za ręce. Nie ma tutaj atmosfery żalu czy widocznej złości. Jeśli chodzi o Klaudię i Valentyna, to rolniczka zadowolona mówi wprost, że „finał będzie na ślubnym kobiercu”. Najwidoczniej para chce wspólnie układać sobie życie i pokrywałoby się to z doniesieniami, że Valentyn jest widywany w okolicach miejsca zamieszkania Klaudii.

Najciekawsze są ostatnie sekundy zwiastuna finału "Rolnik szuka żony" – uradowana prowadząca program TVP, Marta Manowska, klaszcze i krzyczy „brawo”. Chyba czekają nas… zaręczyny! Jedna z par najwidoczniej poszła w ślady Asi i Kamila z poprzedniej edycji. Czy to Michał i Ada? Na kolejnym ujęciu widać równie uśmiechnięte i klaszczące w dłonie odrzucone kandydatki młodego rolnika, a prowadząca pełna euforii ściska parę.

Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen