Obserwuj w Google News

Wpadka TVP. Pokazano pary z "Rolnik szuka żony" przed finałem [FOTO]

2 min. czytania
24.11.2022 16:11
Zareaguj Reakcja

Przed finałowym odcinkiem "Rolnik szuka żony" Telewizja Polska zaliczyła solidną wpadkę. W sieci pojawiło się zdjęcie z programu, na którym wyraźnie widać pary stworzone przez uczestników. Przypadkowo zdradzono największą tajemnicę edycji?

Rolnik szuka żony
fot. screen: Facebook @BadzmyRazem.TVP

" Rolnik szuka żony" okazał się wielkim sukcesem, świadczy o tym doskonale fakt, że mogliśmy oglądać już 9. sezon randkowego hitu TVP. W najbliższą niedzielę, 27 listopada Telewizja Polska wyemituje finałowy odcinek serii i dowiemy się, które pary odnalazły miłość przed kamerami. Większość widzów z całych sił trzyma kciuki za swoich faworytów i drży z emocji. Wiele wskazuje jednak na to, że publiczna stacja jednym zdjęciem zdradziła wyniki finału na kilka dni przed jego emisją.

Redakcja poleca

Rolnik szuka żony 9: pokazano finałowe pary. TVP zaliczyła wpadkę?

Fani "Rolnik szuka żony" z niecierpliwością czekają, by przekonać się, które pary postanowiły walczyć o miłość po programie. Tymczasem na oficjalnym profilu TVP na Facebooku pojawiło się zdjęcie z nadchodzącego finału, które prawdopodobnie zdradziło wszystko. Choć fotografia została usunięta z mediów społecznościowych, nie zniknęła z internetu. Możemy na niej zobaczyć przytulonych Klaudię i Valentyna, Tomka i Justynę oraz Michała i Adę. Drugi Tomek także pozuje, przytulając Kasię. Niestety, zdjęcie sugeruje, że Mateusz nie znalazł wspólnego języka z Agnieszką. Na zdjęciu towarzyszy mu bowiem prowadząca "Rolnika" Marta Manowska.

Nawet jeśli TVP zaliczyła wpadkę i jeszcze przed finałem pokazała, którzy uczestnicy nadal są razem, w finale może czekać nas wiele emocji. Zapowiedź finałowego odcinka pozwala bowiem sądzić, że przed kamerami dojdzie do zaręczyn. Jedna z par najwidoczniej poszła w ślady Asi i Kamila z poprzedniej edycji. Czy to Michał i Ada? Na kolejnym ujęciu widać również uśmiechnięte i klaszczące w dłonie odrzucone kandydatki młodego rolnika, a prowadząca pełna euforii ściska parę.

Czekacie na finał "Rolnik szuka żony 9"?

Finał "Rolnik szuka żony"
fot. screen: Facebook @BadzmyRazem.TVP