Obserwuj w Google News

Finał „Rolnik szuka żony”: afera między Tomkiem i Zuzą. Manowska ją przycisnęła

2 min. czytania
27.11.2022 22:33
Zareaguj Reakcja

Finał Rolnik szuka żony” w studiu TVP był pełen emocji. Na pierwszy ogień Marta Manowska zaprosiła na rozmowę Tomka i jego kandydatki. Kasia nieco obawiała się spotkania z Zuzą.

Rolnik szuka żony
fot. screen Facebok Rolnik szuka żony TVP

Tomek z „Rolnik szuka żony” zszokował widzów, kiedy po odesłaniu Zuzy do domu, postanowił ponownie nawiązać kontakt z Kasią. Wiele osób gratulowało mu do wyboru. Rewizyta u Zuzy zmieniła wszystko – rolnik stwierdził, że teraz poznaje kompletnie inne oblicze kandydatki. Czuł także, że dziewczynie nie zależy. Narzekał, że tylko przed kamerami była mu przychylna i okazywała czułość. Stąd odnowienie znajomości z Kasią i wytłumaczenie sobie wszystkiego.

Zobacz także:  Rolnik szuka żony: Roksana jest w ciąży. Pochwaliła się uroczymi zdjęciami

Rolnik szuka żony: Zuza pod ostrzałem Marty Manowskiej

Zuza przyznała, że nie czuje się winna całej sytuacji i ma też czyste sumienie. Tomek był przekonany, że w tym odcinku nie uniknie ciężkich tematów.

- Jestem troszkę zestresowana dzisiaj, troszkę się boję tej konfrontacji – mówiła Kasia przed wejściem do studia.

- Było mi przykro, bo jednak miałyśmy dobry kontakt z Kasią, ale o tym jest program, aby szukać tej miłości – skwitowała Zuza.

W studiu atmosfera zrobiła się dość gęsta. Tomek i Marta Manowska chcieli dowiedzieć się, dlaczego Zuza zachowywała się inaczej przed kamerami, a inaczej gdy zostawała z rolnikiem sam na sam.

- Byłem dobity tym samym zastanawianiem się – opowiadał Tomek przed kamerami. Przyznał, że było fajnie, dopóki trwał program, ale jednak w pewnym momencie „oczy mu się otworzyły”.

Redakcja poleca

- Po prostu nie byłam sobą w tym programie, byłam wyciszona, wycofana, nie jestem taką osobą, która od razy pokazuje swoje uczucie, słowa moich przyjaciół wpłynęły na to wszystko. […] Chciałam, żeby ta relacja się rozwijała. W pewnym momencie moje uczucia się trochę zatrzymały, bo chciałam zobaczyć, czy to jest na pewno to – tłumaczyła Zuza „przyciśnięta” przez Martę Manowską.

- Zdałem sobie sprawę, że jej po prostu nie zależy. […] Tak się nie robi – mówił Tomek. Zuza komentowała, że bała się zaangażować i bała się, jak taka relacja może się skończyć. Jednak nie ma mu niczego za złe i uważa ten rozdział za zamknięty.

- Zabolało mnie to trochę, bo ja swoich uczuć szybko nie zmieniam – skwitowała Zuza, kiedy dowiedziała się, że Tomek z Kasią układają sobie życie.

Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen