Obserwuj w Google News

Rolnik szuka żony: Marta pokazała twarz synka. „Cały tata”

1 min. czytania
19.11.2022 14:04
Zareaguj Reakcja

Marta Paszkin z „Rolnik szuka żony” uchyliła rąbek tajemnicy i pokazała fanom twarz synka. Internauci są zachwyceni i komentują, że maluch coraz bardziej przypomina tatę. Sami oceńcie.

Marta Paszkin
fot. screen Instagram marta_paszkin

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny po udziale w programie TVP „Rolnik szuka żony” zdecydowali się kontynuować związek i zacząć wspólne życie. Z czasem zaręczyli się, wzięli ślub i zostali rodzicami małego Adama. Ukochana rolnika urodziła w czerwcu 2022 roku. Synek to podobno czysty tata.

Zobacz także:  „Rolnik szuka żony”: Marta zaskoczyła Pawła taneczną niespodzianką!

Rolnik szuka żony: Marta Paszkin pokazała synka

Marta Paszkin została mamą po raz drugi – ma już córkę, Stefanię, z poprzedniego związku. Dziewczynka szybko nawiązała dobry kontakt z Pawłem Bodziannym, a teraz doskonale spełnia się w roli starszej siostry.

Uczestniczka „Rolnik szuka żony” czasami udostępniała na Instagramie zdjęcia małego Adama. Zwykle były to jednak fotografie skrzętnie ukrywające twarz synka. Tym razem Marta Paszkin zrobiła wyjątek.

Marta Paszkin syn
fot. screen Instagram marta_paszkin

Adam to już dość spory kawaler, a wzrok przykuwają szczególnie duże, niebieskie oczy. Internauci w komentarzach pod niektórymi postami pisali wcześniej, że maluch jest bardzo podobny do mamy. Dzieci rosną, a fani zmieniają zdanie – taka jest kolej rzeczy.

Redakcja poleca

- Wasz Adaś mega podobny do Pawła – czytamy.

- Wcześniej Adaś był podobny do Marty, teraz do Pawła. Duży chłopak z niego  - skomentowała inna osoba.

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska