Obserwuj w Google News

Rolnik szuka żony: Tomek zdradził tajemnicę. „Jesteśmy razem”

2 min. czytania
17.11.2022 13:01

Widzów programu TVP „Rolnik szuka żony” czekają ogromne emocje. Zwiastun najbliższego odcinka nie pozostawia wątpliwości – Tomek i Kasia dali sobie szansę! Czy ta relacja przetrwa? Fani show są podzieleni.

Rolnik szuka żony TVP
fot. screen Facebook Rolnik szuka żony TVP

Tomek z „Rolnik szuka żony” w ostatnim odcinku był zmuszony pożegnać Zuzę. Na rewizycie poznał drugie oblicze 19-latki – jej bliscy przyznali, że nie jest taka cicha i spokojna, a porywcza i ma duszę imprezowiczki.

Rolnik był skołowany, ponieważ na gospodarstwie poznał Zuzę z kompletnie innej strony. Tym samym żałował swojej decyzji, a jego myśli wędrowały w stronę Kasi, która odpadła jako druga. Dziewczyna ze łzami w oczach żegnała się z rodziną Tomka, która zdążyła ją zaakceptować. Zresztą byli też sceptycznie nastawieni do Zuzy. Wszystko wskazuje na to, że Kasia wróci.

Zobacz także:  Rolnik szuka żony: Zuza przerwała milczenie po rozstaniu z Tomkiem

Rolnik szuka żony: Tomek i Kasia w romantycznych objęciach

Już podczas niedzielnej zapowiedzi kolejnego odcinka internauci wyśledzili, że Kasia znów wróci do programu. Zdradziło ją ujęcie w lusterku, a także identyczny ubiór jak podczas pierwszych spotkań z rolnikami. Teraz wszystko jest pewne – TVP opublikowała kolejny, pełen emocji zwiastun.

U Tomka wyboru dokonało serce, jednak widocznie zatęsknił za uczuciową i pełną emocji Kasią. Rolnik miał za złe Zuzie, że ta okazuje i tak nieznaczne gesty jedynie przed kamerami. Najnowszy zwiastun pokazuje jego rozradowaną twarz oraz jedną z kandydatek, z którą bawi się wyśmienicie.

- Myślę, że jesteśmy razem tutaj, nie da się tego ukryć – mówił szczerze uśmiechnięty Tomek.

Kasię na zwiastunie zdradził nie tylko ubiór, ale też charakterystyczny wisiorek. Widzowie są jednak podzieleni. Jedni uważają, że para od początku do siebie pasowała i powinni dać sobie szansę. Inni sądzą, że Kasia nie powinna zgadzać się na bycie „kołem ratunkowym”.

Redakcja poleca

- Tomek promienieje uśmiechnięty - mam nadzieję, że Kasia jest obok niego i że tak zostanie – czytamy.

- Co jest takiego fajnego w tym, że koleś upokorzył dziewczynę przed kilkoma milionami widzów, a potem ją potraktował jak wyjście awaryjne? Nie rozumiem tych zachwytów - napisała fanka programu.

Rolnik szuka żony: 8 największych skandali, afer i dramatów. Pamiętacie te historie? [GALERIA]
8 Zobacz galerię
fot. Rolnik szuka żony TVP/screen