Obserwuj w Google News

„Rolnik szuka żony”: Marta zaskoczyła Pawła taneczną niespodzianką!

2 min. czytania
11.11.2022 16:01
Zareaguj Reakcja

Marta Paszkin z „Rolnik szuka żony” przygotowała swojemu mężowi zaskakujący prezent z okazji rodzin. W takiej odsłonie widzowie popularnego programu jeszcze nie widzieli Pawła Bodziannego! Doskonały tancerz?

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny
fot. Screen Instagram/marta_paszkin

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się na wizji programu „Rolnik szuka żony”, emitowanego na antenie telewizji TVP. Kobieta była jedną z kandydatek, które próbowały podbić serce zaradnego gospodarza. Udało jej się ze znakomitym skutkiem – para wzięła ślub i doczekała się synka Adasia oraz wychowuje wspólnie Stefanię, córkę Marty z poprzedniego związku.

Zobacz także:  Rolnik szuka żony: Marta Paszkin pokazała nowo narodzonego synka. Opowiedziała też o trudnym porodzie [FOTO]

„Rolnik szuka żony”. Paweł Bodzianny w nowej odsłonie!

Małżeństwo przygotowuje się obecnie do drugiej ceremonii zaślubin, a fani z zapartym tchem śledzą ich dalsze losy, zastanawiając się, jak wygląda życie prywatne lubianej pary.

Marta i Paweł po raz pierwszy stanęli na ślubnym kobiercu, gdy kobieta była w ciąży, dlatego ceremonia nie była zbyt huczna. Tym razem zamierzają tańczyć do rana.

Bodzianny obchodził niedawno swoje 41. urodziny, a żona przygotowała mu z tej okazji wyjątkową niespodziankę, którą pochwaliła się mediach społecznościowych, zdradzając również kilka szczegółów dotyczących nadchodzącej „poprawki” ślubu.

Redakcja poleca

Marta Paszkin zaskoczyła męża wzruszającym filmikiem, będącym zmontowanymi urywkami z prywatnego życia pary – Pawła w takim wydaniu fani jeszcze nie widzieli!

Ktoś tu ma dziś urodziny, więc tańczymy. Wszystkiego najlepszego dla roztańczonego Farmera. Wbrew temu, co mówię na przedostatnim filmiku, to chyba jednak do siebie pasujemy? Coś czuję, że nikt się nie spodziewał, kto ma jakie priorytety w naszym związku, a właściwie małżeństwie. Ostatni filmik to z kolei taneczne przygotowania do drugiego ślubu

– napisała celebrytka na swoim instagramowym profilu, na co wzruszony Paweł odpisał „Dziękuję, kochana!”.

Taneczne popisy zachwyciły obserwatorów, którzy nie szczędzili gospodarzowi miłych słów, sugerując, że powinien spróbować swoich sił również w innym popularnym telewizyjnym show.

A w taki w telewizji spokojny był. Wszystkiego dobrego!
Tylko czekać na zaproszenie do „Tańca z Gwiazdami”!

 – można przeczytać w sekcji komentarzy.

My również życzymy Pawłowi Bodziannemu wszystkiego, co najlepsze!

Podobają Wam się taneczne ruchy rolnika?

Rolnik szuka żony
9 Zobacz galerię
fot. mat. prasowe TVP