Zamknij

Marta i Paweł z "Rolnika" przekazali radosne wieści. Już szykują ślub! "Nie chcę tańczyć z brzuchem na weselu"

28.12.2021 16:05

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny pojawili się w świątecznym odcinku programu "Rolnik szuka żony". Para opowiedziała Marcie Manowskiej o zaręczynach, a także zdradziła, kiedy zamierza wziąć ślub. Uroczystość ma się odbyć zanim przyjdzie na świat ich dziecko.

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony 7"
fot. Instagram:@marta_paszkin

W świątecznym odcinku programu "Rolnik szuka żony" Marta Manowska odwiedziła kilka par z randkowego show, by zobaczyć, co u nich słychać. Kamery pojawiły się w domu Krzysztofa i Bogusi, którzy pobrali się 17 listopada. - W tej chwili jesteśmy miesiąc po ślubie. Życie odmieniło się o 180 stopni, same pozytywne emocje - mówili świeżo upieczeni małżonkowie, których ślub pokazano w świątecznym wydaniu programu.

Marta Manowska zawitała także do Pawła Bodziannego i Marty Paszkin z 7. edycji "Rolnik szuka żony". Przypomnijmy, że po zakończeniu zdjęć hodowca szkockiego bydła z Dolnego Śląska i germanistka z Warszawy postanowili wspólnie zamieszkać i stworzyć rodzinę. Po udziale w programie "Dance Dance Dance" znaleźli odpowiednie lokum w rodzinnych stronach Pawła. Latem Marta razem z córką przeprowadziły się na Dolny Śląsk. Obecnie Bodzianny i Paszkin pracują nad wykończeniem własnego domu. 

Rolnik szuka żony: Marta i Paweł biorą ślub. Planują mieć dziecko 

Jeszcze przed ukończeniem remontu Paweł postanowił oświadczyć się Marcie. W świątecznym odcinku opowiedział, że zaręczyny odbyły się w mało romantycznych okolicznościach, a Marta w pierwszej kolejności otrzymała mopa...

Narzeczeni zdradzili Marcie Manowskiej, że niedługo chcą się pobrać. Ślub ma się odbyć wiosną 2022 roku na Wielkanoc. Następnie Marta i Paweł chcą powiększyć rodzinę, ale woleliby zaczekać z tym przynajmniej do dnia ślubu. 

Nie chciałabym tańczyć z brzuchem na własnym weselu - śmiała się Marta.

Miejmy nadzieję, że nic nie pokrzyżuje im planów i za kilka miesięcy pochwalą się zdjęciami z ceremonii, na której rzecz jasna pojawi się Marta Manowska. Trzymamy kciuki! 

loader
Rolnik szuka żony
9 Zobacz galerię
fot. mat. prasowe TVP